تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۲
 
اختلاط به بهانه ورزش در شهرضا؛

رکاب زدن مختلط به بهانه ورزش در شهرضای اصفهان

Share/Save/Bookmark
 
دوچرخه هایی با راکبان دختر و پسر که در اختلاطی زننده و دور همی روی خط تند منکرات آن هم در رقابتی استانی با عنوان بزرگترین تور دوچرخه‌سواری پاییزه استان اصفهان رکاب می زنند و دست به کمر و آسوده خاطر به ریش آنانی که باید بخندند می خندند!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از  صاحب نیوز، این روزها که همه چیز منکر و معروف شده و تنها مسئله ای که از دید برخی مسوولان منکر نیست و کمرنگ تر است بی حجابی است برخی با دامن زدن به این منکر در لوای ورزش و مسابقه و رکاب زدن بار دیگر قبح شکنی کردند.قبح شکنی زننده و مختلط آن هم در ماه عزای امام حسین علیه السلام که شیعه در سوگ و ماتم حسینی است و عزادار آل الله است.
بی حجابی، بدپوششی و اختلاط جوان و نوجوان که به واقع اثرات زیانبارش بر کسی پوشیده نیست و می توان گفت عامل بسیاری از فسادها و معضلات دیگر اجتماعی است و ورزش هم تنها بهانه ای برای همان دور همی های مختلط بیشتر نیست.
هر چند عده ای به ظاهر با تفکر معتدل و اسلام ترکیه ای آن را تسامح و تساهل می نامند و سخت گیری دراین مسائل را بر نمی تابند و از فردا با هزار و یک نقد بیجا دم از تندروی و دلواپسی می زنند.
ولی حواسشان نیست بوی تند و زننده تندروی و بی غیرتی خودشان از باب اختلاط و پوشش نامناسب تا کجا رسیده است.
اما این بار عکس ها با شما حرف هایی دارند که شرح و تفسیر و تطویل کلام را نیازی نیست. بویژه در شهر و دیاری که به وادی خوبان و عالمان وارسته شهرت دارد و مردمانش زیر خیمه حسینی سینه می زنند و روزگار می گذرانند.

همان روزگاری که انگار نفوذ کثیف غربزندگی که بویی از امر به معروف و نهی از منکر حسینی و عاشورایی نبرده تا بیخ گوش مناطق و شهرستان های مذهبیمان هم آمده و خواب غفلت برخی مسوولان به خواب رفته به محاق ارزش ها انجامیده است.
دوچرخه هایی با راکبان دختر و پسر که در اختلاطی زننده و دور همی روی خط تند منکرات آن هم در رقابتی استانی با عنوان بزرگترین تور دوچرخه‌سواری پاییزه استان اصفهان رکاب می زنند و دست به کمر و آسوده خاطر به ریش آنانی که باید بخندند می خندند.

منبع:دانا
 
 
 
کد مطلب: 308515