تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۴
 
رئیس کمسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با هم اندیشی:

اقدامات وزیر ارشادبرخلاف سخنانش در جلسه رای اعتماد است/احتمال بازگشایی نشر موهن چشمه را پیگیری می کنیم

Share/Save/Bookmark
اقدامات وزیر ارشادبرخلاف سخنانش در جلسه رای اعتماد است/احتمال بازگشایی نشر موهن چشمه  را  پیگیری می کنیم
 
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت مواضع آقای جنتی در جلسه رای اعتماد با اقدامات این روزهای ایشان در وزراتخانه در تضاد و سوال برانگیز است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس  در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی  هم اندیشی پیرامون احتمال بازگشایی نشر چشمه  گفت: موضوع بازگشایی مجدد "نشر چشمه "که سابقه توهین به ائمه اطهار(ع) وانتشار کتابهای خلاف عفت عمومی رادر کارنامه خوددارد را ازطریق کمیسیون فرهنگی مجلس  پیگیری می کنیم.

حجت الاسلام سالک با اشاره به اینکه پس از انتشار مقاله موهن روزنامه بهار روحانیون مجلس نامه ای اعتراضی به وزیر ارشاد نوشتند گفت : کمسیون نیز از همان زمان فعالیت خود در زمینه برخی اقدامات وزرات ارشاد را شروع کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بااشاره به  فعالیتهای عجیب صورت گرفته در وزارت ارشاد گفت: مسائل زیادی درباره اقدامات وزارت ارشاد مطرح است .

حجت الاسلام  سالک تاکید کرد: اقدامات صورت گرفته  وبرخی سخنان گفته شده در وزارت ارشاد مثل خوانندگی زنان، بحث فیس بوک و احتمال بازگشایی نشر چشمه  تنها بخشی از حواشی دوره جدید است و معتقدیم  باید با این مسائل  و تفکرات برخورد ریشه ای  شود.

وی تاکید کرد: بدون شک کمیسیون فرهنگی  با بروز این رفتارها برخورد خواهد کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: با حضور وزیر ارشاد  در مجلس و پس از پاسخگویی به سوالات نمایندگان  در روز سه شنبه  پیرامون حواشی موجود ، بسیاری از مسائل شفاف خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس روند برخی فعالیتها در وزرات ارشاد را برخلاف سخنان علی جنتی در روز رای اعتماد  دانست و ادامه داد:مواضع آقای جنتی در جلسه رای اعتماد با اقدامات این روزهای ایشان در وزارتخانه در تضاد و سوال برانگیز است.

حجت الاسلام سالک در پایان با اشاره به اینکه بحث استیضاح وزیر ارشاد فعلا مطرح نیست گفت: در حال حاضر پیرامون اقدامات صورت گرفته در وزرات ارشاد فقط بحث سوال ازآقای جنتی مطرح است.
hamandishi.ir
کد مطلب: 189617