تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۵
 

سیما از تولید برنامه‌های گفتگو محور و معناگرا حمایت می‌کند

Share/Save/Bookmark
معاون سیمای رسانه ملی گفت: سیما رسانه ملی از تولید برنامه‌های گفتگو محور و معناگرا حمایت می‌کند و امیدوار است که سیمای جمهوری اسلامی ایران بتواند به وظایف خود در این خصوص به شایستگی عمل کند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی :  معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما از دست اندرکاران برنامه تلویزیونی «شب آسمانی» شبکه قرآن و معارف سیما که برای توفیق در پاسخگویی به شبهات وهابیت نسبت به عزاداری سیدالشهدا (ع) در برنامه‌های ماه محرم در جلسه مدیران سیما تقدیر کرد.
در این مراسم که حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی پژوهشگر مسائل دینی و مدیران شبکه‌های سیما حضور داشتند، علی دارابی گفت: برنامه «شب آسمانی» در 12 برنامه به خوبی پاسخگوی شبهات وهابیت بود و مخاطبان زیادی را به خود فراخواند.
معاون سیما با تقدیر از مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، مدیر گروه معارف شبکه قرآن، تهیه کننده و مجری برنامه «شب آسمانی» گفت: این‌گونه برنامه‌ها باید با برنامه‌ریزی، مدیریت و بهره‌گیری از پشتوانه تحقیق و حضور صاحبان اندیشه و کارشناسان مربوط بیش از پیش بدرخشد.
دارابی با تأکید بر حمایت سیما از تولید برنامه‌های گفتگو محور و معناگرا ابراز امیدواری کرد: سیمای جمهوری اسلامی ایران بتواند که به وظایف خود در این خصوص به شایستگی عمل کند.
حسن گروسی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز با تأکید بر رسالت صدا و سیما مبنی بر پاسداری از عقاید حق مخاطبان و پاسداری از حریم اسلام و مذهب تشیع، برنامه «شب آسمانی» را تجلی این مهم توصیف کرد و استقبال بی‌سابقه از این برنامه را نشانگر موفقیت آن دانست.
گروسی گفت: استمرار برنامه «شب آسمانی»، استفاده از کارشناسان جدید، پخش این برنامه از شبکه‌های دیگر سیما و تأکید بر محورهای وحدت آفرین مسلمانان از جمله خواسته‌های مخاطبان این برنامه است.
امیر مهرداد خسروی مجری برنامه « شب آسمانی » نیز به نمایندگی از عوامل برنامه در سخنانی گفت: اعتماد به دست اندرکاران « شب آسمانی » و امتداد درست این برنامه و استقبال شایسته مخاطبان از نشانه های موفقیت آن است.
وی از مدیران سیما خواست تدبیری اندیشیده شود که این نوع برنامه ها تقویت و درگونه های دیگر از جمله طنز فاخر نیز به آن پرداخته شود.
«شب آسمانی» با اجرای امیر مهرداد خسروی و تهیه کنندگی علیرضا قطبی هر شب از ساعت 22:10 دقیقه از شبکه قرآن و معارف سیما به روی آنتن می رود. و از این پس روزهای دوشنبه هر هفته به موضوع پاسخگویی به شبهات اختصاص خواهد داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 193415
مرجع : تسنیم