تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴
 

نصرالله شخصیت سال 2013 لبنان

Share/Save/Bookmark
نصرالله شخصیت سال 2013 لبنان
 
یک شبکه تلویزیونی دولتی در لبنان با انتشار نتایج یک نظرسنجی اعلام کرد: مردم لبنان با اکثریت 60.49 درصدی آرا سید حسن نصرالله را به عنوان شخصیت سال 2013 انتخاب کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:    شبکه تلویزیونی LBC با انجام یک نظرسنجی از افکار عمومی در لبنان، شخصیت سال ۲۰۱۳ این کشور را معرفی کرد.

بنابر نتایج این نظرسنجی، ۶۰.۴۹ درصد از مردم لبنان "سید حسن نصرالله" دبیرکل حزب الله لبنان را به عنوان شخصیت سال ۲۰۱۳ انتخاب کرده اند.

در این نظرسنجی شخصیتهایی مانند "میشل عون" رهبر جریان ملی آزاد، "نبیه بری" رئیس پارلمان لبنان و حتی "میشل سلیمان" رئیس جمهور لبنان با اختلاف فاحشی پایین تر از دبیرکل حزب الله قرار گرفته اند.


این در حالی است که جبهه رسانه ای ضد مقاومت طی دو سال اخیر پس از آغاز ناآرامیها در سوریه تلاش بسیار برای خدشه دار نمودن وجهه مثبت مقاومت حزب الله لبنان داشت که با برملا شدن جنایات متعدد تروریستها و دخالت آشکار بیگانگان در جنگ علیه سوریه، این فضاسازی ها با شکست مواجه شد.

سید حسن نصرالله که طی سالهای اخیر به شخصیت اول جهان عرب تبدیل شده بود، هنوز جایگاه خود را در سطح منطقه به علت تداوم بر محور مقاومت حفظ کرده و بسیاری از ملتهای عربی منطقه وی را رهبر واقعی خود می دانند/خ

منبع:مهر
کد مطلب: 197254