تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۷
 
فرماندار کرج:

تعداد کاندیداهای مجلس در حوزه انتخابیه کرج به 65 نفر رسید/ 78 نفر در البرز ثبت نام کردند

Share/Save/Bookmark
 
فرماندار کرج گفت: در پایان چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس در البرز مجموعاً 78 نفر در این استان ثبت‌نام کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدتقی ایرانی دقایقی قبل با حضور در ستاد انتخابات و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا پایان وقت اداری امروز که چهارمین روز از ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی بود، در مجموع 65 نفر از حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه امروز 25 نفر با حضور در این ستاد مراحل ثبت نام خود را انجام دادند، تصریح کرد: از مجموع 65 کاندیدایی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند، 54 نفر مرد و 11 نفر زن هستند.
ایرانی گفت: همچنین 2 نفر در وزارت کشور و 63 نفر با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرج، مراحل ثبت نام خود را انجام دادند.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر اینکه چه تعداد کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان البرز تاکنون ثبت نام کرده‌اند، گفت: از ابتدای ثبت‌نام مجلس خبرگان تاکنون 6 روز ثبت نام از نامزدها انجام شده و در این مدت 15 کاندیدا برای حضور در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان البرز اعلام آمادگی کرده‌اند.
فرماندار کرج بیان کرد: از این تعداد 6 نفر در وزارت کشور، 6 نفر در ستاد انتخابات مستقر در استان قم و 5 نفر در البرز مراحل ثبت نام را انجام داده‌اند.
ایرانی گفت: فردا آخرین روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری است و کاندیداها برای اینکه مشکلی در فرایند ثبت نام آنها ایجاد نشود، باید با مدارک کامل به ستاد‌های تعیین شده، مراجعه کنند.
لازم به توضیح است، تا پایان وقت اداری چهارمین روز از ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، در مجموع 13 نفر نیز در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ثبت‌نام کرده‌اند و تعداد کاندیداهای این استان را هم اکنون به عدد 78 نفر رسیده است.
همچنین ابوالفضل پالیزگیر در این رابطه به خبرنگار فارس در البرز گفت: طی سه روز نخست ثبت نام انتخابات مجلس، 7 نفر از کاندیداها با حضور در محل فرمانداری و یا ستادهای تعیین شده، برای حضور در انتخابات از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده بودند.
وی افزود: امروز نیز 5 نفر دیگر با حضور در ستاد انتخابات برای شرکت در این رقابت سیاسی ثبت نام کردند و مجموع کاندیداها در پایان چهارمین روز به 13 نفر در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان رسید.
عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان ساوجبلاغ تصریح کرد: از این تعداد 12 نفر مرد و یک نفر از بانوان هستند.
پالیزگیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مدارک مورد نیاز کاندیداها برای ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از آنها خواست تا با مطالعه قوانین و به همراه داشتن مدارک کافی اقدام به حضور در ستاد انتخابات کنند.
وی در پایان اظهار داشت: از کاندیداهای محترم نیز می‌خواهیم که در روزهای باقی مانده برای ثبت نام اقدام کرده و ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.


د

 
کد مطلب: 315873
مرجع : فارس