تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۵
 
نماینده مردم کرج در مجلس:

حماسه 9 دی درسی بزرگ برای دشمنان ملت ایران است

Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا گفت: حماسه 9 دی درسی بزرگ برای فتنه‌گران و دشمنان داخلی و خارجی ملت ایران است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدجواد کولیوند اظهار داشت: در دوران پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88، عده‌ای به بهانه نتایج انتخابات رفتاری مرتکب شدند که آسیب جدی به نظام و مردم وارد کرد.
وی تصریح کرد: آنها در حالی دست به اعمال غیر قانونی زدند که اگر ادعایی هم داشتند، می‌توانستند از مجاری قانونی و به دور از جنجال و هیاهو مطرح کنند و رفتارهای آنها نشان داد که نتایج انتخابات تنها بهانه‌ای برای اعمال مجرمانه است.
نماینده مردم کرج در خانه ملت با تاکید بر اینکه نظام و مردم همواره با عوامل فتنه بر اساس رافت و گذشت رفتار کرده و می‌کنند، گفت: متاسفانه آنها از این برخورد مهربانانه نظام و مردم درس نگرفته و تحرکات کور خود را ادامه دادند تا اینکه مردم ما به صورت خودجوش در 9 دی ماه 88 به خیابان‌ها آمده و درسی بزرگ به دشمنان ملت و ایران اسلامی دادند.
وی افزود: حماسه 9 دی پیام‌های بسیاری داشت که یکی از مهمترین آنها این بود که ملت ایران تا پای جان حامی نظام و ولایت هستند و به دشمنان اجازه توطئه و اختلاف‌افکنی نخواهند داد.
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: انقلابی که با خون هزاران شهید به پیروزی رسیده و هزاران نفر از عزیزترین و بهترین جوانان ما برای به ثمر رسیدن انقلاب و حفظ آن جان خود را هدیه کرده‌اند، با توطئه‌های کوری چون فتنه 88 آسیب نمی‌بیند.
کولیوند در پاسخ به این پرسش که چرا باید هر سال یاد و خاطره حماسه بزرگ 9 دی را گرامی بداریم، گفت: این روز یادآور بصیرت یک ملت و ایستادگی آنها در راه تحقق اهداف و آرمان‌هایی است که تا پای جان برای تحقق آن مقاومت کرده‌اند و اگر روزی حماسه نهم دی را فراموش کنیم، در حقیقت به بیراهه رفته‌ایم.
وی ادامه داد: برگزاری باشکوه و مقتدرانه سالگرد مراسم‌های حماسه نهم دی به دشمنان این پیام را می‌دهد که ملت ایران همچنان آگاه و با بصیرت بوده و هر لحظه آماده مقابله با توطئه‌ها و تحرکات دشمنان داخلی و عوامل فریب‌خورده داخلی است.د
کد مطلب: 316983
مرجع : فارس