تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷
 
آیت الله واعظ موسوی:

آل‌سعود با اعدام شیخ نمر، گام بلندی برای سرنگونی خود برداشت

Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه آل سعود با این خوش خدمتی به صهیونیست‌ها، گور خود را کنده است، گفت: حاکمان عربستان با این اقدام گام بلندی برای سرنگونی خود برداشتند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله سید محمد واعظ موسوی با عرض تسلیت شهادت ناجوانمردانه علامه مجاهد، شیخ نمر به مسلمانان، اظهار داشت: خون به ناحق ریخته شده این شهید مظلوم، به زودی دامان آل سعود را می‌گیرد.
وی با بیان اینکه رژیم پلید سعودی مزدور آمریکا و صهیونیست است، افزود: این رژیم به نیابت از آنان در صدد اختلاف افکنی و تربیت تروریست‌هاست که با این اقدامات، اضمحلال خود را سرعت می‌بخشد.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه آل سعود با این خوش خدمتی به صهیونیست‌ها، گور خود را کنده است، تصریح کرد: حاکمان عربستان با این اقدام گام بلندی برای سرنگونی خود برداشتند.
آیت الله واعظ موسوی، با بیان اینکه تمامی حرکات اخیر عربستان به نیابت از دشمنان اسلام در برابر آزادی خواهان جهان قرار دارد، گفت: این کشور درآمد هنگفت نفتی خود را خرج مقابله با این آزادی خواهان می‌کند و با نشان دادن چهره ای خشن از اسلام، به آمریکا و اسرائیل خوش خدمتی و به اسلام خیانت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه اینگونه اقدامات با آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری در راستای استکبار ستیزی سازگاری ندارد، تصریح کرد: با این کشور نمی‌توان روابط مسالمت آمیز داشت، مگر اینکه از گذشته خود توبه کرده و درصدد جبران آن برآید.
عضو مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد: فاجعه منا، حمله به مردم بی دفاع یمن و بحرین، کشتن مبارزان شیعه در نیجریه، اعدام مبارزان عربستان و تربیت، حمایت و مسلح کردن داعش علیه شیعیان و آزادی خواهان مسلمان تنها بخشی از اقدامات انزجار آور آل سعود است و باید با عذرخواهی و جبران، به دامان اسلام بازگردد.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 317641
مرجع : تسنیم