تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
 
ماموستا اسماعیلی:

مسلمانان آزادی‌خواه به دولت عربستان اعتراض کنند/حیات آل‌سعود با اعدام شیخ‌ نمر از بین می‌رود

Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه موقت مهاباد گفت: بی‌شک اقدام وحشیانه آل‌سعود در اعدام شیخ‌نمر سبب نابودی حکومت عربستان می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماموستا یحیی اسماعیلی با محکوم کردن اقدام شنیع دولت عربستان در اعدام شیخ‌نمر و تسلیت آن به مسلمانان اظهار داشت: بزرگترین پیام شهادت این مبارزه شیعی به دولت عربستان و آمریکا و حامیان آن که همواره قصد مقابله با اسلام را دارند این است که این اقدام سبب از بین رفتن حکومت آل‌سعود می‌شود.
امام جمعه موقت مهاباد با اشاره به اینکه اعدام شیخ‌نمر بازتاب فراوانی در جهان داشت گفت: در شرایطی که مسلمانان به تازگی هفته وحدت را پشت سر گذاشته و در کنفرانس تقریب مذاهب شرکت کرده‌اند و از سوی دیگر در شرایط امروز جهان که اتحاد و انسجام جهان اسلام از اهمیت فراوانی برخوردار است، این عمل وحشیانه عربستان به نوعی عامل تفرقه در بین ممالک اسلامی محسوب می‌شود.
اسماعیلی تصریح کرد: بی‌تردید شیعیان عربستان سعودی نیز با جدیت این عمل ناشایست حکومت را محکوم کرده و اعتراض می‌کنند و امید است که با این اقدامات نسنجیده حیات آل‌سعود از بین برود.
امام جمعه موقت مهاباد بیان کرد: هم‌اکنون باید تمامی مسلمانان آزادی‌خواه فریاد اعتراض و نارضایتی خود را بر دولت عربستان سر داده و اقدام نسنجیده آل‌سعود را محکوم کنند به ویژه اینکه در ایران اسلامی مراجع عظام تقلید و سیاستمداران به این عمل واکنش نشان داده و عمل وحشیانه آل‌سعود را محکوم کرده‌اند.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 317642
مرجع : تسنیم