تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۴
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

مسلمانان در مقابل زیاده‌خواهی‌های رژیم آل‌سعود صف‌آرایی کنند

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسلمانان با وحدت و همدلی در مقابل زیاده‌خواهی‌های رژیم آل‌سعود صف‌آرایی کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ظهر امروز در اجتماع طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه شهرستان اراک که در اعتراض به اجرای حکم اعدام شیخ نمر برگزار شد، اظهار داشت: امروز جنایت‌های رژیم آل‌سعود در کشتار مسلمانان بی‌گناه بر کسی پوشیده نیست و نباید در برابر این جنایت‌ها سکوت کرد.
وی تصریح کرد: بی‌کفایتی سران آل‌سعود در برگزاری مراسم حج، کشتار مسلمانان بیگناه در یمن و همکاری با داعش در انسان‌کشی در سوریه و عراق و نیجریه نشان‌دهنده خوی پلید حاکمان آل‌سعود است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه اعدام آیت‌الله باقرالنمر رهبر شیعیان عربستان نیز از دیگر نشانه‌های بی‌کفایتی و ابلهی سران وهابی عربستان به شمار می‌رود، گفت: این اقدام نشان دهنده بی‌عدالتی محض مقامات آل‌سعود بود که تا ابد همچون لکه ننگی در تاریخ حکومت عربستان خودنمایی خواهد کرد.
دری‌نجف‌آبادی اجرای حکم اعدام آیت‌الله باقرالنمر رهبر شیعیان عربستان را ناشی از تعصبات مذهبی و قبیله‌ای در عربستان دانست و بیان داشت: این حکم تجاوز به مبانی دین مبین اسلام است و مقامات قضایی عربستان با اجرای این حکم نشان دادند که هیچ لیاقتی در اداره امور اسلامی در مکه ندارند.
وی افزود: امروز شیعیان عربستان برای انجام مراسم دینی خود آزادی ندارند و فشار بسیاری را از سوی سفاکان آل‌سعود تحمل می‌کنند که می‌طلبد مسلمانان با وحدت و همدلی در مقابل زیاده‌خواهی‌های رژیم آل‌سعود صف‌آرایی کنند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به جنایت‌های عربستان علیه مسلمانان خاطر‌ نشان کرد: متأسفانه روز به روز بر شدت جنایت‌های عربستان افزوده می‌شود، این در حالی است که سازمان‌های مدعی حقوق بشر در برابر این جنایت‌ها سکوت کرده‌اند.د


 
کد مطلب: 317789
مرجع : فارس