تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴
 
نماینده ولی فقیه در استان البرز:

ایران اسلامی اقتدار خود را به جهانیان نشان داده است

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به دستگیری سربازان آمریکایی گفت: ایران اسلامی اقتدار خود را بارها به جهانیان ثابت کرده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نماز سیاسی و عبادی جمعه شهرستان امروز نیز با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهری برگزار شد.
آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: در هفته گذشته شاهد بودیم که تعدادی از سربازان آمریکایی وارد آب‌های سرزمینی ایران شدند که با ورود به موقع و سریع سپاه این افراد دستگیر شدند.
وی افزود: دستگیری سربازان آمریکایی بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی و ایران را به جهانیان ثابت کرد.
خطیب جمعه شهرستان کرج تصریح کرد: سپاه با ورود به موقع و سریع و قاطعانه نشان داد که ایران اسلامی مانند برخی از کشورها نیست که نظامیان دیگر کشورها بتوانند به راحتی به سرزمین آنها تجاوز کرده و پاسخی هم به آنها داده نشود.
حسینی‌همدانی افزود: کشورهای زورگوی غربی و به ویژه سران کاخ سفید بدانند که هیچ احدی توان تعرض به ایران را ندارد و اگر عده‌ای به این خیال خام افتند، با پاسخ قاطع و سریع نیروی نظامی ایران روبه‌رو می‌شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از مردم خواست با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای به افراد اصلح رای دهند.
نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار داشت: رسانه‌ها باید با بصیرت‌افزایی، جامعه را به سمت انتخاب آگاهانه و هوشمندانه هدایت کنند.


د
کد مطلب: 319759
مرجع : فارس