تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۱
 
ماموستا سهرابی:

مسئولان دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره نفوذ را مدنظر قرار دهند/عاملان نفوذ به‌دنبال اختلاف‌افکنی در بین مردم هستند

Share/Save/Bookmark
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام جمعه مهاباد با بیان اینکه عاملان نفوذی داخلی به‌دنبال اختلاف‌افکنی در بین مردم به ویژه در زمان انتخابات هستند گفت: مسئولان دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره نفوذ را مدنظر قرار دهند.
ماموستا ملاقادر سهرابی اظهار داشت: نفوذ دشمن در جنبه‌های سیاسی،اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مشکل‌آفرین است و نمی‌توان با وجود نفوذی‌ها اهداف جامعه را به پیش برد.
وی افزود: در این رابطه مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که در مجلس شورای اسلامی باید نمایندگان با یکدیگر هماهنگ بوده و برخلاف مسائل نظام گام برندارند.
امام جمعه مهاباد تصریح کرد: دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی از نفوذ، عاملان داخلی است که سبب می‌شوند استکبار جهانی در تمامی زمینه‌های مملکت از جمله اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی لشکری بر ما مسلط شوند چون عاملان نفوذی و بیگانه می‌توانند به استقلال نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.
وی گفت: بی‌تردید دشمن می تواند از طریق افراد در جامعه نفوذ یافته و در بین مردم اختلاف‌افکنی کند و در این رابطه هدف دشمن از این نفوذ برهم زدن اتحاد و انسجام مردم وایجاد مانع در برابر تحقق اهداف مقام معظم رهبری، امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی است چون دشمن به هر طریقی می‌خواهد ایران را زیر سلطه خود ببرد.
سهرابی بیان کرد: در شرایط کنونی همه باید در برابر اهداف شوم دشمن هوشیار بوده و به ویژه در زمان انتخابات، افرادی را که مصالح نظام را به مصالح خود ترجیح می‌دهند، انتخاب کرده و در این رابطه مسئولان و رسانه‌ها نیز باید مردم را از آثار و شیوه‌های نفوذ دشمن آگاه کنند.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 319787
مرجع : تسنیم