تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
 
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان:

شورای نگهبان فریب شانتاژهای سیاسی رسانه‌های غرب را نمی‌خورد

Share/Save/Bookmark
 
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: شورای نگهبان خط مقدم مقابله با نفوذ دشمن است و این شورا فریب شانتاژهای سیاسی و فضاسازی‎های رسانه‎ای را نخواهد خورد و باید کم کاری‎ها و بی‌توجهی هیئت‎های اجرایی را جبران کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: غلام‌محمد طاهری صبح امروز در جلسه شورای هفتگی حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مقام معظم رهبری نسبت به انتخابات مدت‌ها است که رهنمودهای لازم و جامع را ارائه کرده‌اند.
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: از گذشته نسبت به پروژه نفوذ دشمن در ابعاد مختلف هشدارهای لازم را داده و همه نیروهای انقلابی و دوستداران این مرز و بوم را به بیدارباش و بصیرت جدی دعوت کرده‌اند.
این مسئول ادامه داد: هنگامی که رسانه‎های بیگانه و معاند و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را رصد می‌کنیم مشخص می‎شود که دستگاه‎های جاسوسی استکبار به دنبال اثرگذاری و نفوذ جدی از طریق انتخابات در لایه‎های مختلف نظام هستند و جریان‌سازی رسانه‎ای در سطح بین‎المللی و نشریات زنجیره‎ای داخلی نمونه‎ای از خط نفوذ آمریکا و استکبار است.
وی گفت: مردم خاطرات مجلس ششم را فراموش نکرده‎اند که کار مجلس شده بود تحصن، آبستراکسیون و به ظاهر اعتصاب غذا، اما نشستن بر سفره‎های رنگین و تلاش برای عقب‌نشینی از ارزش‎ها و ضربه زدن به نظام و انقلاب.
طاهری تاکید کرد: شورای نگهبان خط مقدم مقابله با نفوذ دشمن است و این شورا فریب شانتاژهای سیاسی و فضاسازی‎های رسانه‎ای را نخواهد خورد و باید کم کاری‎ها و بی‌توجهی هیئت‎های اجرایی را جبران کند.
وی افزود: کاندیداها با تمکین به قانون، عدم تخلف از قانون و مقررات، پرهیز از دادن قول‌هایی که از عهده آن برنمی‎آیند، بازی نکردن با احساسات مردم، داشتن شجاعت در دفاع از حق مردم، صادق بودن با مردم باید حق‌الناس را رعایت کنند.
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: اخیرا شاهد هستیم که رسانه‎های زنجیره‎ای حامی یا وابسته به فتنه از فرمایشات مقام معظم رهبری فقط یک بخش یعنی تایید صلاحیت را برجسته کرده‎ و تیتر زده‌اند و بخش دیگر مبنی بر رد صلاحیت بدون اغماض و بی‌دقتی را پنهان می‎کنند، لذا شورای نگهبان ضمن اینکه نهایت دقت و تلاش را دارد که حقی از فردی تضییع نشود با صلابت تمام هم باید نگذارد که به فرموده حضرت امام خمینی (ره) نامحرمان و نااهلان به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند.د
کد مطلب: 319909
مرجع : فارس