تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰
 
معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش دیر خبر داد

برگزاری مسابقات قرآنی با حضور 280 دانش‌آموز در دیر

Share/Save/Bookmark
 
معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش دیر از برگزاری مسابقات قرآنی با حضور 280 دانش‌آموز در دیر خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اسماعیل مختارزاده در دیر گفت: مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان پسر و دختر با حضور 280 دانش‌آموز پسر و دختر در رشته‌های قرائت قرآن، حفظ، اذان و مداحی در مقطع ابتدایی در کانون فرهنگی تربیتی شهید دستغیب دیر برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات باهدف آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ قرآنی و حاکم شدن فضای قرآنی در جامعه، از مدارس شهرستان دیر در کانون فرهنگی تربیتی شهید دستغیب برگزار می‌شود.
مختار زاده از برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان پسر و دختر در متوسطه اول و متوسطه دوم در اواخر بهمن‌ماه سال جاری خبر داد و افزود: مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان پسر و دختر در متوسطه اول و متوسطه دوم در اواخر بهمن‌ماه سال جاری در 10 رشته برگزار خواهد شد که برترین‌های این مسابقات بعد از انتخاب در مسابقات استانی و کشوری شرکت خواهند کرد.
معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش شهرستان دیر از برگزاری مسابقه‌های فرهنگی و هنری در رشته سرود در 16 گروه 20 نفره از چهارم بهمن‌ماه خبر داد و افزود: این مسابقات باهدف آشنایی بیش‌ از پیش دانش‌آموزان با مسائل اعتقادی، دینی و فرهنگی هنری برگزار خواهد شد.




د

 
کد مطلب: 320054
مرجع : فارس