تاریخ انتشار : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۳
 
امام جمعه کرج:

شورای نگهبان دژ مستحکم نظام است

Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه کرج گفت: شورای نگهبان دژ مستحکم نظام است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر که با حضور گسترده مردم برگزار شد، ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: در هفته گذشته شاهد اجرای برجام و نامه بسیار مهم رهبری معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور بودیم که ابعاد مختلفی دارد.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین نکات این نامه مربوط به ضرورت هوشیاری مردم و مسئولان در برابر خدعه‌های دشمن است که باید مورد توجه جدی مسئولان و تیم مذاکره‌کننده قرار گیرد.
حسینی همدانی گفت: دیدیم که آمریکایی‌ها بلافاصله پس از اجرای برجام 11 شرکت ایرانی را به بهانه‌ دیگری تحریم کردند و کنگره آمریکا ورود اروپاییان و آمریکایی‌ها را به ایران تحریم کرده و با این کار بار دیگر حقوق ملت ایران که همان حق پذیرش گردشگر است را نادیده گرفت.
وی تأکید کرد: باید به این گستاخی پاسخ قاطعی داده شود تا آمریکایی‌‌ها تصور نکنند که می‌توانند بار دیگر ایران را با چالش روبه‌رو کنند.
امام جمعه کرج همچنین به موضوع برخورد قاطع سپاه با تفنگداران آمریکایی در آب‌های خلیج فارس اشاره کرد و گفت: این اقدام قابل تقدیر است و مردم قدردان تلاش نیروهای مسلح هستند و امیدواریم مسئولان سیاسی کشور نیز همین اقتدار را در برابر دشمنان و بیگانگان داشته باشند.
حسینی‌همدانی با اشاره به ورود کالاهای مصرفی غیرضروری از برخی کشورهای اروپایی نیز گفت: باید از فرصت برجام به درستی استفاده کرد و به گونه‌ای نباشد که غربی‌ها کالاهای غیرضروری و بنجل خود را به ایران بفروشند و از ما نفت بگیرند.
وی با اشاره به موضوع تأیید صلاحیت‌ها تصریح کرد: شورای نگهبان دژ مستحکمی در برابر دشمنان و نامحرمان نظام است و اجازه نمی‌دهد آنهایی که نظام را قبول ندارند وارد مراکز حساس و تصمیم‌گیر کشور شوند.
وی در پایان تأکید کرد: نباید با دشمن هم‌صدا شد و به شورای نگهبان برای انجام وظائف قانونی خود حمله کرد.د
کد مطلب: 321073
مرجع : فارس