تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۹
۱
 
اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت می‌کنند

فشنگ مظلوم نمایی اصلاح طلبان مشقی از آب در آمد!

Share/Save/Bookmark
 
به همین دلیل هم علی صوفی و محمود میرلوحی (رئیس ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان تهران و قائم مقام وی) ضمن مصاحبه‌ای تصریح کردند که با وجود رد صلاحیت‌ها در رقابت‌های انتخاباتی حضور خواهند داشت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امرور مواضع  افراطیون مدعی‌ اصلاحات روشن می‌کند هیاهو بر سر رد صلاحیت‌ها صرفا عملیات روانی بوده و این طیف براساس برنامه‌ریزی ثبت‌نام چند لایه همچنان در انتخابات می‌مانند.
این طیف براساس برنامه‌ریزی اولیه به نیروهای خود دستور ثبت‌نام چند برابری را دادند تا آمار افراد ردصلاحیت‌ شده را بالا ببرند و از این شگرد برای مظلوم‌نمایی و ادعای انسداد سیاسی و عدم امکان رقابت استفاده کنند. آنها در عین حال روی مهره‌های سفید و کمتر سابقه‌دار حساب کرده‌اند تا پس از رد صلاحیت افراد سابقه‌دار و محکومان فتنه و مفسدان نشان‌دار، بتوانند ضمن مظلوم‌نمایی وارد گود انتخابات شوند.

به همین دلیل هم علی صوفی و محمود میرلوحی (رئیس ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان تهران و قائم مقام وی) ضمن مصاحبه‌ای تصریح کردند که با وجود رد صلاحیت‌ها در رقابت‌های انتخاباتی حضور خواهند داشت. حسن رسولی نماینده عارف در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نیز به روزنامه شهروند گفت: اصلاح‌طلبان با وجود رد صلاحیت‌ها در انتخابات 7 اسفند حضور جدی خواهند داشت. زیباکلام نیز در مصاحبه با فرارو همین مضمون را عنوان کرده و تصریح نموده که حتی در صورت نبودن نامزد اصلاح‌طلب باید از افراد معقول معمولی و معتدل حمایت کرد و به آنها رأی داد.

یادآور می‌شود معمولا میزان مشارکت مردم در انتخابات گوناگون میان 60 تا 85 درصد در نوسان بوده و به همین دلیل اصلاح‌طلبان با وجود اصرار بر تحریم برخی انتخابات، هیچ بهره‌ای از آن نبرده‌اند.

منبع:کیهاند
کد مطلب: 321111
 
علی یوسفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۰۹:۲۵:۳۰
شما بفرمایید چکار کنند شرکت میکنند میفرمائید مظلوم نمایی بود شرکت نکنند می فرمائید فتنه گرند شما بفرمائید به چه ساز شما برقصند