تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۷
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

کاندیداها بدون وابستگی به حزب و جناح به مجلس وارد شوند

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه برخی از افراد به دنبال منافع شخصی خود در انتخابات هستند گفت: افرادی که تبلیغات و ولخرجی‌های فراوانی دارند شایسته ورود به مجلس نیستند و باید بر اساس لیاقت و بدون وابستگی به حزب و جناح به مجلس وارد شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی صبح امروز در دیدار با اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به وجود شرایط حساس فعلی در کشور در آستانه قطعی شدن برنامه ششم توسعه، اجرای برجام و ارائه برنامه دولت و بودجه سال آینده باید تلاش شود تا بتوانیم موقعیت نظام را در منطقه و جهان تقویت کنیم.
وی با اشاره به اینکه باید در راستای رشد و تقویت شجره طیبه انقلاب و نظام گام برداشته شود، افزود: به منظور تحقق اهداف عالیه نظام و تثبیت جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران باید در راستای نابودی شجره خبیثه صهیونیست، آل سعود در منطقه گام برداشته شود و ناامنی‌ها و نگرانی‌های مردم روسیه، لبنان، یمن، پاکستان و افغانستان را برطرف کرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: ریشه تمام ناامنی‌های موجود در منطقه صهیونیست و آل‌سعود با راهبری و حمایت‌های انگلیس و آمریکا است که باید ریشه‌کن شود و زمینه توسعه دولت‌های آزادی خواه و انقلابی در منطقه فراهم شود.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به برکات وجود امام خمینی (ره) در ایران ادامه داد: در ربع آخر قرن بیستم با تدابیر هوشمندانه امام راحل افتخار و شرف و عزت به کشور برگردانده شد و باید تلاش شود تا در راستای عزت و اقتدار نظام با جدیت بیشتری گام برداشته شود.
وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) پرده‌های ظلمت و تاریکی استکبار و نظام ستم‌شاهی طاغوت را کنار زد و زمینه را برای رشد و توسعه کشور فراهم کرده که  آثار و برکات این مهم را امروز در جامعه شاهد هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان داشت: با منظور رسیدن به مقصد نهایی باید در راستای تأمین اهداف، عزت، شرف، اقتدار فرهنگ و تمدن اسلامی با ارائه الگوی جدید از عدالت خواهی، کرامت انسان، آزادیخواهی و حمایت از محرومان و مستضعفان حرکت کرد.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی با تاکید بر اینکه اقتدار و عزت ایران با همدلی و اتحاد محقق می‌شود، افزود: مردم ایران اسلامی باید دست به دست یکدیگر در راستای عظمت و اقتدار نظام و انقلاب اسلامی ایران با جدیت حرکت کرده و در کشتی بزرگ و اقیانوس پی مای جمهوری اسلامی ایران در اقیانوس مواج دنیا با عزت و اقتدار حرکت کنند.
وی تصریح کرد: هرگونه اسراف، غفلت و تنبلی مانع رسیدن به آینده درخشان، موفق و پیروز نظام است که باید با تدابیر هوشمندانه این مشکلات را مرتفع و با همفکری و اقتدار  استقلال کشور را حفظ کنیم.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی اظهار داشت: همه افراد باید نسبت به مسائل منطقه، اسلام و جهان توجه ویژه داشته باشند و در راستای اعتلای کشور در تمامی بخش‌های اخلاق، اجتماعی، علمی و اقتصادی گام بردارند.
وی بیان کرد: ایام‌الله دهه فجر فرصت بسیار مناسبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام است که باید برای عموم جامعه و به ویژه نسل جوان جامعه تبیین شود و برنامه‌ها با کیفیت و تأثیرگذاری و همچنین داشتن خروجی خوب برگزار شود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: انتخابات یک بازی، دعوا و تخاصم سیاسی نیست، بلکه به عنوان یک تکلیف شرعی و امانت الهی باید مورد توجه قرار گیرد و با یک انتخابات سازنده در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و امام راحل گام برداشته شود.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی با تاکید بر اینکه برخی از افراد به دنبال منافع شخصی خود در انتخابات هستند ادامه داد: افرادی که در این زمینه تبلیغات و ولخرجی‌های بسیار فراوانی را انجام می‌دهند شایسته ورود به این عرصه را ندارند و افراد باید بر اساس لیاقت و کفایت خود بدون وابستگی به هیچ حزب و جناحی به مجلس وارد شوند.
وی خاطرنشان کرد: روحانیت، رسانه‌های دیداری، گفتاری و شنیداری باید در این عرصه فعالیت خود را دوچندان کنند و به وظیفه شرعی و دینی خود در قبال انقلاب و نظام عمل کنند.


د

 
کد مطلب: 321782
مرجع : فارس