تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۴
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی:

بخش عمده‌ وعده‌های دولت در مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی محقق نشده است

Share/Save/Bookmark
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه دولت نسبت به وعده‌های داده شده باید از تمرکز بیشتری برخوردار باشد، گفت: بخش عمده‌‌ای از وعده‌های دولت در مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی محقق نشده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: داوود گودرزی در گچساران در پاسخ به سئوالی مبنی بر موضع بسیج دانشجویی در قبال دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: سازمان بسیج دانشجویی نسبت به همه دولت‌ها و مجلس‌ها یک موضع دارد و آن هم نقد منصفانه بوده و حمایت از عملکرد درست و اساسی دولت‌هاست.
وی افزود: هر سازمان، ارگان و نهادی که بر اساس منافع انقلاب اسلامی و ملی گام بردارد، مورد حمایت سازمان بسیج دانشجویی است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: هر کسی خارج از چارچوب‌های انقلاب اسلامی گام برداشته و قصد ضربه زدن به منافع ملی را داشته باشد ما در مقابل آن خواهیم ایستاد و با روشنگری و تبیین اجازه ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را نمی‌دهیم.
گودرزی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر ارزیابی دولت تدبیر و امید گفت: دولت نسبت به وعده‌های داده شده باید از تمرکز بیشتری برخوردار باشد؛ به نظر می‎رسد بخش عمده‌ای از وعده‌های دولت نسبت به مباحث اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی محقق نشده است.
وی تأکید کرد: دولت تدبیر و امید کارنامه خوبی در این مباحث از جمله وضعیت زندگی و معیشت بهتر برای مردم از خود نشان نداده است.
گودرزی ادامه داد: دولت تمرکز ویژه‌ای بر بحث مذاکرات و رفع تحریم داشت که به نظر می‌رسد باید به ظرفیت‌های درونی کشور توجه بیشتری شود زیرا قدرت اصلی همین مردم و جوانان تحصیلکرده هستند.


د


 
کد مطلب: 321962
مرجع : فارس