تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۵
 
به همت مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم صورت می‌گیرد

برگزاری جشن انقلاب با حضور شخصیت‌های سیاسی و کشوری در قم

Share/Save/Bookmark
 
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران، با حضور شخصیت‌های سیاسی و کشوری مراسم جشن انقلاب را برگزار می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از ستاد خبری جشن انقلاب مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم، مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری و جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران مانند سال‌های گذشته با حضور شخصیت‌های سیاسی و کشوری مراسم جشن انقلاب را برگزار می‌کند.
برپایه این گزارش، این جشن‌ها با عنوان «دهه فجر، ده شب، ده مراسم» هرشب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود و روز یکشنبه 11 بهمن در مسجد طفلان مسلم(ع) واقع در نیروگاه، دوشنبه 12 بهمن در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان امامزاده ابراهیم و از 13 تا 21 بهمن در مسجد امام زین العابدین (ع) واقع در خیابان چهارمردان برقرار خواهد بود.
جشن‌ها و سخنرانی‌های مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری و جبهه پیروان خط امام و رهبری با هدف تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی این تشکل‌های اصولگرا که از اصلی‌ترین جریان‌ها و تشکل‌های همسو با منویات امام و رهبری است، برگزار می‌شود.
انتهای پیام/د


 
کد مطلب: 322035
مرجع : فارس