تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۹
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

حضور هر نفر از مردم در راهپیمایی 22 بهمن تیر سه شعبه‌ای به قلب دشمنان است

Share/Save/Bookmark
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: حضور هر نفر از مردم در راهپیمایی 22 بهمن تیر سه شعبه‌ای به قلب دشمنان است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار بهمن امیری مقدم امشب در نشست بصیرتی که با حضور بسیجیان در مسجد المهدی برگزار شد، اظهار کرد: بسیج میراث گرانبهای امام راحل است که همچنان دنیا نگاه ویژه‌ای به آن دارد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: انقلاب ما همانند فرمایش امام راحل(ره) انفجار نور بود لذا اگر به جریانات انقلاب نگاه کنیم متوجه می‌شویم که این حرکت عظیم از سال 42 شکل گرفت و اگر امروز عزت، سربلندی و افتخاری در دنیا داریم به واسطه زحمات رهبر کبیر انقلاب است.
وی بیان کرد: مردم دوشادوش کنار امام این حرکت عظیم را شروع کردند، از این رو باید گفت این نظام پشتوانه بسیار قوی دارد لذا بعد از قیام مردم علیه طاغوت شاهد به شهادت رسیدن فرزندان ملت بودیم که توسط رژیم ستم‌شاهی به خاک و خون کشیده شدند.
امیری‌مقدم تأکید کرد: در طول انقلاب 17 هزار نفر از مردم ما توسط منافقین کشته و ترور شدند حرکتی که  امروز توسط گروهک‌های تروریستی همچون داعش انجام می‌شود،  البته که  تمام توطئه‌هایی که علیه کشور ما شکل گرفت نشان داد مردم ما همچنان استوار هستند و ایستادگی می‌کنند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: آل‌یهود و آل‌سعود امروز باید تحقیر شوند، چراکه در برابر جمهوری اسلامی عددی نیستند.
وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای تشکیل گروهک‌های تروریستی و منافقین توسط دشمنان تنها برای این بود که نظام ما نباشد اما مردم وجود خود را پای این انقلاب گذاشته اند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: وقتی امام راحل فرمان تشکیل ارتش بیست میلیونی را دادند مشاهده شد تمام دنیا علیه ایران شده بود که به واسطه نبرد جنگ هشت ساله دفاع مقدس یک متر از خاک ایران جابه جا نشد و بسیج و جنگ برای ما نعمت بود.
امیری‌مقدم تبیین کرد: حضور هر نفر از مردم در  راهپیمایی 22 بهمن تیر سه شعبه‌ای به قلب دشمنان است لذا امروز وقتی رهبر انقلاب بر روی مباحث انتخابات تأکید دارند ما هم باید مراقب باشیم.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: افتخار ما این است در کشوری زندگی می‌کنیم که رهبر ما مرجع و فرمانده ما هم هستند، بنابراین وقتی اسم جمهوری اسلامی در بحث دفاعی مطرح می‌شود دشمنان دچار وحشت می‌شوند و می‌دانند دست از پا خطا کنند به مانند سخنان رهبر انقلاب تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد.
امیری‌مقدم تشریح کرد: امروز دشمن می‌داند ایران در تحولات دنیا باید نقش داشته باشد.
وی توضیح داد: امروز یکی از آفت‌های اجتماعی در بین خانواده این است که به ازای هر فرد در منازل یک موبایل وجود دارد، بنابراین این شبکه‌های اجتماعی مخرب است و باید مراقبت بیشتر صورت بگیرد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات، خاطرنشان کرد: انتخابات پیش‌روی کشور یکی از صحنه‌هایی است که دنیا به آن چشم دارد، بنابراین باید افرادی انتخاب شوند که مؤثر باشند و باید دقت کنیم که پای صندوق رأی رفتن هم بسیار تأثیرگذار است و اگر در سرنوشت خود امروز تصمیم نگیریم آنگاه برای ما نظر خواهند داد.
د
کد مطلب: 322043
مرجع : فارس