تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۶
 
فرماندار میامی:

مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم در میامی فراهم شده است

Share/Save/Bookmark
 
فرماندار شهرستان میامی گفت: مقدمات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم در این شهرستان فراهم شده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، در راستای احکام صادره از هیئت مرکزی بازرسی انتخابات، هفدهمین جلسه هیئت بازرسی انتخابات استان سمنان با حضور فرماندار و اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان میامی در فرمانداری میامی برگزار شد.

احمد قاضی، فرماندار شهرستان میامی در این جلسه در راستای آمادگی کامل همه عوامل اجرایی در شهرستان میامی، به‌منظور برگزاری انتخابات بیان کرد: در شهرستان میامی مقدمات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و شرایط اجرایی انتخابات به‌خوبی فراهم شده است.

فرماندار شهرستان میامی در خصوص پیگیری امور مقدماتی، تعیین صلاحیت‌ها در چارچوب قوانین و مقررات، تعیین نمایندگان فرماندار و کاربران انتخاباتی و برگزاری دوره‌های آموزشی مطالبی عنوان کرد.

وی افزود: بازرس در روند انتخابات موجب سلامت انتخابات خواهد شد و بازرسان باید با تسلط کامل به قوانین و به‌صورت شفاف روند انتخابات را پیگیری و بازرسی کنند.

فرماندار شهرستان میامی گفت: بازرسان در این دوره به‌صورت فعال و مستمر در روند انتخابات حضور و مشارکت دارند و نحوه چگونگی انتخابات را رصد و پیگیری می‌کنند.

قاضی بحث آموزش بازرسان را مهم برشمرد و افزود: آموزش‌های مستمری در این زمینه پیش‌بینی‌شده که بازرسان با آشنایی کامل به مقررات و قوانین کارشان را در انتخابات انجام دهند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 322736