تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۵
 
امام‌ جمعه بجنورد:

مسئولان باید اصل بی‌طرفی در انتخابات را رعایت کنند

Share/Save/Bookmark
 
امام‌ جمعه بجنورد گفت: مسئولان و مدیران دولتی باید اصل بی‌طرفی در انتخابات را رعایت کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آیین خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز خراسان‌شمالی در مصلای امام خمینی(ع) اظهار کرد: برخی موضع‌گیری‌های مسئولان در قبال انتخابات و نامزدهای انتخاباتی را شاهد بودیم که با اصل بی‌طرفی مغایرت دارد.
وی بیان داشت: صرفا در برگزاری انتخابات هفتم اسفند باید قانون و قانون‌مداری ملاک عمل قرار بگیرد.
خطیب نماز جمعه بجنورد گفت: از این‌ رو مسئولان باید اصل بی‌طرفی در انتخابات پیش‌رو را رعایت کنند.
 وی افزود: مردم نیز باید در انتخابات هفتم اسفند حضوری پرشور داشته و حماسی دیگری را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بزنند.
قائم‌مقام نمایندگی ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی گفت: همواره مردم همیشه در صحنه نظام اسلامی در انتخابات حضوری پرشور داشته و آرای خود را به صندوق‌های رای ریخته‌اند.
وی افزود: لازم است تا مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری فرد اصلح را انتخاب کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان‌شمالی بر بررسی و تحقیق مردم به‌منظور انتخاب بهترین گزینه‌ها برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز تاکید کرد.
وی همچنین حرکت نامزدهای انتخاباتی بر مدار قانون را مورد تاکید قرار داد و گفت: نامزدهای انتخاباتی می‌بایست از هرگونه تخریب پرهیز کنند.
قائم‌مقام نمایندگی ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی اظهار امیدواری کرد تا با رعایت قانون از سوی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، انتخاباتی سالم و پرشور در نظام اسلامی برگزار شود.
وی همچنین یاد شهدای مدافعان حرم از خراسان‌شمالی را گرامی‌داشت و گفت: این شهدا برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و مبارزه با گروه‌های تکفیری به شهادت رسیدند.د
کد مطلب: 322881
مرجع : فارس