تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۱
 
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:

زنده نگه‌داشتن یاد شهیدان وظیفه همگانی است

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان وظیفه همگانی است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: صبح امروز در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان از خانواده شهدای شرکت توزیع برق استان سمنان تجلیل شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در جمع خانواده‌های شهدای شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: همگی وظیفه داریم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صیانت کنیم و یکی از راه‌های پاسداری از این نظام، خدمت شایسته به مردم است.
آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی اظهار کرد: امروز هرچه داریم از ثمره خون شهدا، امام راحل، امام خامنه‌ای و به برکت ولایت‌فقیه است که باید به خوبی از این داشته‌های خود نگهداری کنیم.
وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم، افزود: یکی از اقدامات ارزشمند در دهه مبارک فجر، سرکشی و دیدار با خانواده معظم شهدا است.
امام جمعه سمنان با عنوان این‌که خانواده‌های شهدا سرمایه‌های این نظام و چشم و چراغ ملت هستند، تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان وظیفه همگانی است.
شاهچراغی با بیان این‌که خدمت به خانواده شهدا یک اقدام ارزشمند در جهت احیای یاد شهیدان است، تصریح کرد: خداوند متعال در حدیث قدسی و در مقام شهید فرموده که «من جانشین شهید هستم» و این کلام خدا مبیّن منزلت و جایگاه والای شهدا است.
گفتنی است، این دیدار با حضور مدیرعامل، معاونان و جمعی از ایثارگران شرکت توزیع برق استان سمنان همراه بود و از 11 نفر از خانواده شهدای منتسب به کارکنان این شرکت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.د
کد مطلب: 322981
مرجع : فارس