تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵
 
دبیر شورای هماهنگی مهدی‌شهر خبر داد

فرمانده ارتش سمنان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در مهدی‌شهر

Share/Save/Bookmark
 
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مهدی‌شهر از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در مهدی‌شهر با حضور فرمانده لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار استان سمنان خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:حمیدرضا پارسا در جمع خبرنگاران با اشاره به راهپیمایی بزرگ یوم‌الله 22 بهمن‌ماه در شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: یوم‌الله 22 بهمن‌ماه روزی تاریخی و به‌یادماندنی است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز بزرگ حماسه‌ای دیگر را رقم می‌زند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مهدی‌شهر بابیان اینکه در یوم‌الله 22 بهمن با گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و شهدا گرانقدر آماده می‌شویم تا با قدومی استوار حماسه حضوری دیگر را درصحنه‌ای پرشورتر از دیگر صحنه‌های انقلاب اسلامی رقم زنیم تصریح کرد: راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال نیز در حمایت از نظام مقدس اسلامی و تجدید بیعت با آرمان‌های بلند امام راحل، باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در این شهرستان برگزار می‌شود.

پارسا بابیان اینکه این راهپیمایی با حضور گسترده طلاب و روحانیون، اصناف، بسیجیان، مدیران، ورزشکاران، عشایر، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: بار دیگر با حضور دشمن‌شکن در این روز حمایت خود را از ارکان نظام جمهوری اسلامی و حرکت در جهت منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای اعلام می‌نماییم.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مهدی‌شهر افزود: سخنران این راهپیمایی امیر سرتیپ دوم ستاد مجید زارع فرمانده لشکر 58 تکاور ذوالفقار و ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان سمنان خواهد بود.

وی بابیان اینکه این بار نیز هم‌صدا با مردم ایران اسلامی، فریاد رسای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را در تمام میهن عزیزمان سر خواهیم داد عنوان کرد: راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در شهرستان مهدی‌شهر از ساعت 10 ونیم صبح پنج‌شنبه از میدان شهدا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 323007