تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۹
 
مدیرکل اطلاعات استان اصفهان:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از صدها سانتریفیوژ ارزش بیشتری دارد

Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل اطلاعات استان اصفهان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از صدها سانتریفیوژ ارزش بیشتری دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حسن سلطانی پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی انتخابات شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با اشاره به دهه فجر و مسئولیت همگان در قبال انقلاب اسلامی اظهار داشت: همه ما به انقلاب بدهکاریم و هرچه در توان داریم باید برای پاسداشت ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی به کار بگیریم.
وی افزود: اگر مقایسه‌ای بین سطح رفاه عمومی و اوضاع جامعه نسبت به قبل از انقلاب داشته باشیم و واقع‌بینانه قضاوت کنیم و شرایط کشورهای منطقه را با ایران مقایسه کنیم پی می‌بریم انقلاب خیلی چیزها به ما داد که مهم‌ترین آن امنیت و استقلال است.
مدیرکل اطلاعات استان اصفهان گفت: کشورهای مسلمان منطقه امیدشان به نیروهای ارزشی و جمهوری اسلامی ایران است، هنگامی‌که ما از سید حسن نصرالله و امثال وی دفاع می‌کنیم به خاطر تفکرات آن‌هاست که زاییده انقلاب اسلامی است.
وی افزود: اگر کشورهای مسلمان منطقه موفق عمل می‌کنند به خاطر حمایت‌های ماست و ما یاد گرفته‌ایم بزرگوارانه به مسلمین کمک کنیم که این خود زاییده مکتب امام است.
مدیرکل اطلاعات اصفهان در ادامه به موضوع مردم‌سالاری دینی اشاره کرد و اظهار داشت: امروز به‌جایی رسیده‌ایم که مردم‌سالاری دینی داریم و امام به ما یاد داد که دین را در کنار جمهوریت نظام قرار دهیم.
وی اضافه کرد: وقتی دین در کنار موضوعی مانند جمهوریت نظام قرار می‌گیرد حداقل انتظار مردم عدالت است و در موضوع انتخابات من بارها به دوستان متصدی این امر گفته‌ام صرفاً نمی‌شود با یک گزارش ساده کسی را رد صلاحیت کرد بلکه دلایل مستحکم و قابل‌قبول می‌خواهد.
سلطانی افزود: اگر جمهوری اسلامی بخواهد پابرجا بماند باید جمهوریت با پسوند دینی همراه باشد که در نظام اسلامی ما تاکنون همین‌طور بوده و خواهد بود، زیرا اگر این دو از هم فاصله بگیرند خطرناک است.
وی به موضوع رد صلاحیت‌ها در استان اشاره و تصریح کرد: به خاطر برخوردهای جناحی و موفقیت خود نباید عدالت را زیر پا بگذاریم، هرگاه در ارسال سوابق از طرف اداره اطلاعات صلاحیت کسی رد شد تا آخر با ارائه مستندات از آن دفاع می‌کنیم با اینکه اسرار مردم پیش ماست و در بسیاری از مواقع نمی‌توانیم آن‌ها را بازگو کنیم.
سلطانی گفت: وقتی در استان اصفهان یک‌هزار و 500 نفر برای مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام می‌کنند، طبیعی است که ممکن است عده‌ای را نشناسیم و در این زمینه باید قانونی تصویب شود تا از هجوم افراد مختلف برای ثبت‌نام مجلس جلوگیری شود.
مدیرکل اطلاعات استان با اشاره به همدلی و تعامل بین مسئولان اظهار داشت: در استان معقولانه رفتار شد و بر اساس تدابیر اندیشیده شده و پیگیری مسئولان، افراد بیشتری تأیید صلاحیت شدند که در همین نجف‌آباد امام‌جمعه و دیگر مسئولان پیگیری‌های زیادی کردند تا افراد بیشتری تایید شوند.
 وی در ادامه مشارکت حداکثری در انتخابات را یادآور شد و گفت: مشارکت حداکثری مردمی از صدها سانتریفیوژ ارزش بیشتری دارد، بنابراین باید تلاش کنیم تا مشارکت مردم در انتخابات بالا برود.
سلطانی افزود: انتخابات موقعیتی است که مردم می‌توانند حرف خودشان را بزنند و اگر احساس کنند عدالت وجود دارد مشارکت بالا می‌رود.
وی به توطئه‌های دشمنان اشاره واظهار داشت: دشمنان هیچ گاه دست از دشمنی برنمی‌دارند و همیشه در موقعیت‌های حساس سعی می‌کنند ضربه خود را به نظام بزنند پس باید در انتخابات اسفند ماه هوشیار باشیم و دسیسه‌های دشمنان را خنثی کنیم.
مدیرکل اطلاعات با اشاره به اینکه در استان موضوع و چالش جدی امنیتی نداریم گفت: همه گروه‌ها و سلایق سیاسی درگیر انتخابات مجلس شده و حتی جناحی که در مجلس ششم خروج از حاکمیت را مطرح کرده بود به اشتباه خود پی برده و تصمیم به شرکت در انتخابات گرفته‌اند.
 وی در پایان اظهار داشت: استان اصفهان همیشه یکی از نقاطی بوده که تروریست‌ها و دشمنان روی آن نظر داشته‌اند بنابراین باید با درایت و هوشیاری سعی در برگزاری انتخاباتی سالم و خنثی کردن توطئه دشمنان داشته باشیم.د
کد مطلب: 323030
مرجع : فارس