تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳
 
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:

60 درصد ثبت‌نام شدگان استان یزد تایید صلاحیت شدند

Share/Save/Bookmark
 
رئیس ستاد انتخابات استان یزد از تایید صلاحیت نهایی 60 درصد ثبت‌نام شدگان رقابت انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در استان یزد خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدعلی طالبی در یزد اظهار داشت: با بررسی نهایی شورای نگهبان، 23 درصد از رد صلاحیت شدگان مرحله قبل، در این دوره مورد تایید قرار گرفتند و صلاحیت آنها برای شورای نگهبان احراز شد.
وی عنوان کرد: پیش از بررسی مرحله دوم، 48 درصد ثبت‌نام شدگان تایید صلاحیت شده بودند که با اعلام نتایج امروز، مجموع تایید صلاحیت شدگان به 60 درصد رسید.
طالبی خاطرنشان کرد: از استان یزد در مجموع 172 نفر ثبت‌نام کرده بودند که صرف نظر از چهار انصرافی، 48 درصد تایید صلاحیت شده بودند که امروز در مجموع نام 100 نفر در فهرست تایید صلاحیت شده‌ها قرار گرفت.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد خاطرنشان کرد: با این حساب، 100 نفر از ثبت‌نام شدگان تایید صلاحیت شدند، چهار نفر انصراف دادند و 68 نفر نیز رد صلاحیت شدند.
طالبی یادآور شد: بررسی‌های شورای نگهبان، نام سه نفر از ثبت‌نام شدگانی که در مرحله قبل تایید صلاحیت شده بودند را در فهرست رد صلاحیت شدگان قرار داد.
وی با بیان اینکه معترضان مرحله قبل، دیگر امکان اعتراض جدید ندارند، خاطرنشان کرد: سه نفری که نام آنها به تازگی در فهرست رد صلاحیت شدگان قرار گرفته است، از امروز به مدت سه روز می‌توانند شکایات خود را با شورای نگهبان تحویل دهند.د
 
کد مطلب: 323032
مرجع : فارس