تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۶
 
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان:

نامزدهایی که نامشان در لیست اصولگرایان نیست انصراف دهند / پایبندی نامزدهای لیست مجمع اصول‌گرایان به وحدت

Share/Save/Bookmark
 
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان گفت: در جلسات مجمع اصول‌گرایان اصفهان تصمیم بر این شد که دوستانی که اسمشان در لیست آمده در فهرست‌های دیگر حضور پیدا نکنند و به لیست واحد اصول‌گرایان پایبند بوده و به اصل وحدت عمل نمایند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: جعفری‌نژاد ضمن اشاره به اتحاد اصول‌گرایان در کشور و از جمله در استان اصفهان و همچنین تهیه لیست واحد اصول‌گرایان توسط مجمع اصول‌گرایان اصفهان، اظهار کرد: حزب موتلفه اسلامی از ابتدا اصل وحدت را مبنا قرار داده و همه جلسات احزاب اصول‌گرا با محوریت اصل وحدت برگزار شده و اهداف پیگیری شده‌اند.
وی افزود: یکی از مظاهر اصل وحدت ارائه لیست واحد در انتخابات است و در این زمینه تلاش‌هایی از دو سال پیش انجام گرفت که منجر به شکل‌گیری مجمع اصول‌گرایان اصفهان شد.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان ضمن اشاره به اینکه ماحصل مجمع اصول‌گرایان شکل‌گیری لیست واحد بوده است، تصریح کرد: مورد خدشه قرار نگرفتن لیست از مسائل مهم هست که لازم است توجه ویژه‌ای به آن شود و به‌درستی پیگیری شدن این موضوع، پایبندی همه احزاب اصول‌گرا را به لیست واحد مجمع اصول‌گرایان به امر وحدت نشان می‌دهد.
جعفری‌نژاد ادامه داد: شکل‌گیری فهرست‌های دیگر متناقض و مخدوش‌کننده وحدت بوده و امید هست که این اتفاق نیافتد.
وی در ادامه با اشاره به لزوم انصراف نامزدهای اصول‌گرایی که در نام آن‌ها در لیست قرار ندارد، تأکید کرد: آیت‌الله مهدوی در جلسات مجمع اصول‌گرایان اصفهان حجت را بر همه تمام کرده و تصمیم بر این شد که دوستانی که اسمشان در لیست آمده در فهرست‌های دیگر حضور پیدا نکنند و به لیست واحد اصول‌گرایان پایبند بوده و به اصل وحدت عمل کنند.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان در پایان به بیان راهبرد اصلی اصلاح‌طلبان استان اصفهان و اتحاد آن‌ها با اعتدال‌گرایان پرداخت و خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان تلاش دارند برای برطرف کردن خلأهای خود هم‌پوشانی را با اعتدال‌گرایان داشته باشند و به دنبال این هستند که با یکدیگر لیست واحدی را ارائه دهند.د

 
کد مطلب: 323035
مرجع : فارس