تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۶
 
استاندار خراسان رضوی:

ملت ایران در 22 بهمن وحدت مسلمین را مقابل دشمنان اسلام فریاد می‌کنند

Share/Save/Bookmark
 
استاندار خراسان رضوی طی پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آورده است: ملت ایران در 22 بهمن وحدت مسلمین را مقابل دشمنان اسلام فریاد می‌کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از اداره روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است: سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی فرا می‌رسد و امت سلحشور و انقلابی میهنمان بار دیگر با غریو الله اکبر هیمنه فرزندان و رهپویان خمینی کبیر را به رخ جهانیان می‌کشند.
این پیام می‌افزاید: طلوع فجر انقلاب اسلامی یادآور حماسه دلاور مردان و شیر زنانی است که با  رهبری داهیانه و قاطعانه امام خمینی(ره) به میدان آمدند و با نثار جان خود رژیم منحوس و دست نشانده پهلوی را متلاشی و طومار دوران ستمشاهی را در هم پیچیدند.
رشیدیان در این پیام خاطرنشان می‌کند: انقلاب اسلامی مردم ایران علاوه بر زدودن غبار ظلم و ستم از خورشید اسلام ناب محمدی(ص) در سرزمین عاشقان و ارادتمندان به ساحت ائمه اطهار(ع) سرآغاز بیداری اسلامی در سراسر عالم شد و به مظلومان و آزادی‌خواهان جهان برای ایستادن در مقابل استکبار جهانی و مقابله با ظلم و بیداد، توان و حیاتی دوباره بخشید.
این پیام بیان می‌کند: اینک در آستانه سالگرد طلوع آزادی، ملت سرافراز ایران به شکرانه پیروزی افتخار آفرین خود، در صفوفی فشرده با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، پر شور تر از سال‌های گذشته با مشت‌های گره کرده، وحدت مسلمین را مقابل دشمنان اسلام فریاد می‌کنند و با درک شرایط حساس کنونی حضور پر صلابت خود را در دفاع از دستاوردهای عظیم انقلاب  اسلامی به معرض نمایش می‌گذارند.
استاندار خراسان رضوی در این پیام تأکید می‌کند: بی‌تردید مردم مومن و انقلابی خراسان رضوی، مجاوران و زائران حضرت رضا(ع)، همانند سایر قشرهای میهن اسلامی با شور و هیجان در این راهپیمایی حضور خواهند یافت و ضمن اعلام همبستگی در دفاع از انقلاب و خون مقدس شهدای گلگون کفن، پیروزی خون بر شمشیر را جشن می‌گیرند.
در پایان این پیام آمده است: کارگزاران دولت تدبیر و امید نیز همگام با مردم شریف شهرهای مختلف استان خراسان رضوی با حضور خود در این مراسم عظیم، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، معمار کبیر انقلاب و رهبری مقام معظم رهبری تجدید بیعتی دوباره خواهند کرد.
انتهای پیامد
 
کد مطلب: 323521
مرجع : فارس