تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷
 
دفاع تمام قد قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی از نظر بزرگان اصولگرا

سخنان بزرگان اصولگرا در انتخابات را باید پذیرفت/روحانیت روی حرف بزرگان حرفی نخواهند زد

Share/Save/Bookmark
 
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: هر چه بزرگان اصولگرایی در انتخابات بگویند باید پذیرفت و روحانیت نیز مثل بنده روی حرف بزرگان حرفی نخواهند زد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام والمسلمین علی رضایی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر بیرجند با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تقدیر از این حضور باشکوه اظهار کرد: حماسه عظیمی که مردم دیروز خلق کردند در تاریخ ماندگار خواهد شد.
وی ادامه داد: قدر این انقلاب را باید بدانیم، زیرا محدود به جغرافیای منطقه نمی‌شود بلکه باید اندیشه توحیدی را در سراسر جهان گسترش دهد.
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با هشدار به برخی کم‌توجهی‌ها به مردم در حوزه کاری تأکید کرد: با اعمال خود کاری نکنیم که برخی‌ها بگویند انقلاب به درد مردم نخورده است، همچنین امروز برکات و دستاوردهای انقلاب در خارج از مرزها حتی دیده می‌شود.
وی کار و تلاش شبانه‌روزی مسئولان را در خدمت به مردم خواستار شد و تأکید کرد: اهل کار باشیم و باید در عرصه عمل فعالیت کنیم و استقامت داشته باشیم.
امام جمعه بیرجند به مسئولان گفت: این مردم وقتی صدای رهبر خود را می‌شنوند در صحنه حضور می‌یابند و باید قدرشان را بدانیم و خدمت کنیم.
رضایی با اشاره به انتخابات 7 اسفند امسال افزود: باید کسانی که در انتخابات حضور دارند رعایت اخلاق اسلامی را داشته باشند و توجه کنند که تخریب کردن صحیح نیست.
وی با بیان اینکه در جامعه دو قطبی ایجاد نکنیم و تبلیغات غیرقانونی نشانه عدم صلاحیت کاندیداها خواهد بود، اضافه کرد: باید نمایندگان به بیکاری جامعه توجه کنند و به آن فعلیت بخشند و برای آن طرح دهند.
امام جمعه بیرجند در حالی که صبح امروز یکی از کاندیدای اصولگرا از ائتلاف اصولگرایی انتقاد کرده بود؛ گفت: در حوزه اصولگرایی به ویژه در سطح روحانیت کوچکترین مسئله‌ای وجود ندارد که یک فرد خود من هستم که بر روی حرف بزرگان حرفی نخواهم زد.
رضایی در ادامه آب پاکی را روی برخی اهداف وحدت‌شکن ریخت و با دفاع تمام قد از نظر بزرگان اصولگرا ادامه داد: اصولگرایان کسانی را انتخاب کنند که بیشترین استقامت را داشته باشند.
وی در مورد تکمیل مصلی بیرجند گفت: دولتی‌ها تاکنون نسبت به مصلی بیرجند کم‌لطفی کرده‌اند و در شان این مرکز نیست و باید حداقل زمینه را برای مردم قائل شوند.د
کد مطلب: 323767
مرجع : فارس