تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴
 
امام جمعه بوشهر:

اتحاد و انسجام مردم بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه متجلی شد

Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه بوشهر گفت: حضور گسترده مردم در همه صحنه‌های انقلاب نشان دهنده همبستگی، اتحاد و همدلی است و در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور مردم بوشهر این مهم را متجلی وترفندهای دشمنان را ناکارآمد کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با تقدیر از مردم همیشه در صحنه استان بوشهر که در همه عرصه‌ها ولایت‌مداری خود را نشان داده‌اند اظهار داشت: مردم بوشهر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن تکلیف و رسالت خود را در دفاع از ولایت و نظام اسلامی نشان دادند.
وی با بیان اینکه مردم بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی عظمت ایران اسلامی را نشان دادند اظهارکرد: مهم‌ترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که ایران اسلامی جای هیچ گونه فتنه و فتنه‌گری نیست چراکه مردم تا پای جان برای دفاع از ولایت، ارزش‌های نظام و میهن اسلامی ایستاده‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر دارای پیشینه تاریخی درخشان در عرصه استعمار و استکبار ستیزی هستند گفت: تاریخ استان بوشهر نشان می‌دهد مردم دلاور و شجاع این استان در مبارزه با استعمارگران نام رئیسعلی دلواری، مبارزه با استکبار نام مهدوی‌ها و رزمندگان استان بوشهر ثبت است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران فصل نوینی در تاریخ اسلام، ایران و جهان است افزود: طلوع خورشید بصیرت، معرفت دینی و بیداری و حکومت عدالت‌گستر اسلامی از افق ایران است.
وی با بیان اینکه  انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی است خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران، محصول هدایت‌های انبیا و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تلاش‌های اولیای الهی و شهیدان و رزمندگان به رهبری حضرت امام خمینی (ره) است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حضور حماسی، پربصیرت و با صلابت مردم ولایتمدار بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری بر تاریخ تابناک این سرزمین است گفت: حضور باشکوه مردم دیندار نشان از ولایتمداری و حفظ آرمان‌های امام و شهدا و استواری در قبال تهاجم جهان سلطه است.
وی با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار استان بوشهر حماسه دیگر در 22 بهمن و در آستانه انتخابات 7 اسفند آفریدند بیان کرد: حضور گسترده مردم در همه صحنه‌های انقلاب نشان دهنده همبستگی، اتحاد و همدلی است و در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور مردم این مهم را متجلی و ترفندهای دشمنان را ناکارآمد کرد.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 323772
مرجع : تسنیم