تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۲
 
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال ‌حماسه‌ای کم‌نظیر بود

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: این مردم در طول تاریخ، حماسه‌های بزرگی آفریدند و حضور گسترده آنها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال نیز حماسه‌ای کم‌نظیر بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی در نماز سیاسی‌ عبادی جمعه این شهر با بیان اینکه‌ مردم ایران برای پیروزی انقلاب اسلامی، تلاش‌های بسیاری کرده و در 22 بهمن 57، به لبیک با فرمان ولایت، نظام دست‌نشانده و طاغوتی حاکم را سرنگون کردند، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنی بدخواهان و به‌ویژه کشورهای زورگوی غربی، با ملت ولایی و انقلابی ایران، نه‌تنها به پایان نرسید، بلکه دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی، توطئه‌های بسیاری علیه ایران اسلامی به کار بستند.
وی تصریح کرد: با وجود تمام توطئه‌ها و کج‌اندیشی‌ها، ملت ایران همواره در راستای دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، ایستادگی کرده و لحظه‌ای از حرکت در مسیر ولایت، دست برنداشتند.
حسینی‌همدانی گفت: از زمان پیروزی انقلاب که خود قیامی بزرگ و حماسه‌ای بی‌نظیر بود تا به امروز ملت ایران در همین مسیر حرکت کرده و شاهد هستیم که با حضور گسترده در صحنه،‌ همواره آماده دفاع و حراست از نظامی که متعلق به خود می‌دانند، هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: این مردم در طول تاریخ، حماسه‌های بزرگی آفریدند و حضور گسترده آنها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال نیز حماسه‌ای کم‌نظیر بود.
حسینی‌همدانی تأکید کرد: این مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که اولویت اصلی آنها حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع از اصول و آرمان‌های انقلاب و حرکت در مسیر ولایت است.
وی اظهار داشت: لازم است مسئولان و مدیران کشور و به‌ویژه مسئولان استان البرز با قدردانی از حضور آگاهانه ملت ایران در صحنه، تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و چالش‌ها و برآورده کردن نیازهای ملت ایران، به کار بندند.د
کد مطلب: 323785
مرجع : فارس