تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۷
 
پس لرزه های یک افشاگری ؛

اگر ولایت فقیه نبود، همه شماهایی که بر مناصب و مسئولیتها تکیه زده اید، امروز باید کفشهای آمریکائیها را واکس میزدید

Share/Save/Bookmark
 
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه در خطبه‌های نماز جمعه ۲۳ بهمن شهرستان هیرمند اظهار کرد:کسی که در مسئولیت سیاسی استان ما قرار دارد، و متأسفانه اول شخص استان سیستان و بلوچستان است، چندین جاست که با اصول انقلاب ما بازی میکند و توهین میکند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه در خطبه‌های نماز جمعه ۲۳ بهمن شهرستان هیرمند اظهار کرد:کسی که در مسئولیت سیاسی استان ما قرار دارد، و متأسفانه اول شخص استان سیستان و بلوچستان است، چندین جاست که با اصول انقلاب ما بازی میکند و توهین میکند.
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه در خطبه‌های نماز جمعه ۲۳ بهمن شهرستان هیرمند اظهار کرد:کسی که در مسئولیت سیاسی استان ما قرار دارد، و متأسفانه اول شخص استان سیستان و بلوچستان است، چندین جاست که با اصول انقلاب ما بازی میکند و توهین میکند.
وی افزود :امام راحل کسی را که به شورای نگهبان توهین کند به عنوان مفسد معرفی کرده اند، کسی که با ولایت فقیه توهین کند هم توهین به قانون اساسی است و هم شرعا اجازه ندارد، کسی که برای رهبری تکلیف تعیین کند، تکلیف او مشخص است.
حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: فردی در صفحه شخصی شان  مینویسد و چند پیشنهاد میدهد: “اگر رهبر ایران میخواهد در دل مردم جایی پیدا کند، اول – سران فتنه را آزاد کند، تا در دل مردم جای بگیرد!!!! دوم – شورای نگهبان را از میان افراد با تقوی انتخاب کند!!!! این بدان معناست که کسانی که اکنون عضو شورای نگهبان هستند، بی تقوی هستند. سوم – امامان جمعه را از حوزه های علمیه تعیین کنند، و رهبر تعیین نکند.”
خطیب جمعه هیرمند تصریح کرد: اینها برای حوزه های علمیه هم برنامه دارند، اینها برای نفوذ در انقلاب حوزه علمیه تشکیل داده اند و نیروی مبلغ با لباس آخوند تربیت داده اند. مردم به این لباس معتقدند، اینها با استفاده از امکانات بیت المال حوزه علمیه و دانشگاه دایر کرده اند، و اکنون میخواهند [نیروهای پرورش یافته خود] را در ارکان نظام‌ جای بدهند، و یک دفعه این نظام را بفروشند. فرد مذبور این پیشنهادها را میدهد، و آقای استاندار در ذیل آن مینویسد: “حرفهای خوبی است، اما احتیاج به زمان دارد.” این یعنی چه؟
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه در ادامه افزود: اگر ولایت فقیه نبود، همه شماهایی که بر مناصب و مسئولیتها تکیه زده اید، امروز باید کفشهای آمریکائیها را واکس میزدید.
وی تصریح کرد : توهین به ولایت فقیه خط قرمز ماست، اگر کسی از این خطوط بگذرد، مردم میدانند چکار کنند، تا به امروز رهبری اجازه نداده اند ولی دیگر کاسه صبر مردم لبریز میشود، نان انقلاب میخورید با نام انقلاب و امام حرفهای زیبا میزنید. با استفاده از نام امام، به اصول انقلاب از پشت خنجر میزنید؟
وی گفت : البته با این کارهایشان میخواهند مردم انقلابی را عصبانی کنند، که خدای نکرده مردم، یک حرکت نابجایی انجام دهند، اما مردم فهمیده‌اند. همه میدانند که سابقه شما چیست؟ به صراحت در بیانیه اعلام میکنید که عضو حزب منحله مشارکت هستید، و اعتقاداتی دارید که سر جای خودش، هرچه هست، فردای قیامت باید جواب دهید.اما حیف است، انسان نمک بخورد و نمکدان بشکند.
خطیب جمعه هیرمند تصریح کرد: به برکت ولایت فقیه هم در زمان حضرت امام و هم امروز درجهان این همه قدرت داریم، شما میخواهید ستون خیمه انقلاب را بزنید. بعد چه دارید؟ و برای شما چه چیزی باقی میماند؟ آن موقع چه چیز می‌تواند ناموس شما، کشور شما، و امنیت شما را حفظ کند؟ کشور را میخواهید دودستی تقدیم بیگانگان کنید.
وی افزود: حمله به ولایت حرف دشمن است، توهین به ولایت حرف دشمن است ، شکستن خیمه انقلاب حرف دشمن است،اما بدانید که امام مسیر را نشان داد به ملت،خلف صالح او امام خامنه ای به درستی و خوب کشتیبانی می کند.
حجت الاسلام گزمه در پایان گفت :شما که خودتان را دانشمند و فرهیخته دارید ولی هرکس تا انتقادی می کند یا بیسوادش تلقی می کنید یا تندرو تلقی می کنید،از آنطرف می گویید که ما آستانه تحملمان بالاست اما با بازی کردن با کلمات به اصول انقلاب ضربه میزنید.
د
کد مطلب: 324102
مرجع : زاهدان نیوز