تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶
 
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد:

معیشت، امنیت و پیشرفت در ائتلاف اصولگرایان به عنوان یک دغدغه پیگیری می‌شود

Share/Save/Bookmark
 
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با اشاره به شعار این ائتلاف گفت: شعار ما «معیشت، امنیت و پیشرفت» است و این موضوع نه به عنوان یک شعار بلکه به عنوان یک دغدغه پیگیری می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:مهران فاطمی با بیان اینکه اصولگرایان با تکمیل لیست خود در چهار حوزه انتخابیه استان یزد، یک ائتلاف تشکیل داده‌اند و هماهنگ و با برنامه به پیش می‌روند، اظهار داشت: امیدواریم با نگاه ویژه این ائتلاف، استقبال عمومی به سمت این کاندیداها باشد تا با شعار «معیشت، امنیت و پیشرفت» که نه فقط به عنوان یک شعار بلکه به عنوان یک دغدغه پیگیری می‌شود، بتوانیم رشد و اعتلای استان و کشور را رقم بزنیم.
وی خاطرنشان کرد: این شعار به دلیل شرایط ویژه کشور انتخاب شده و برای هر رکن آن فکر و برنامه‌ریزی وجود دارد و به طور قطع کاندیدایی که از این ائتلاف وارد مجلس شود، پیگیری این موارد در اولویت کاری او خواهد بود.
فاطمی عنوان کرد: امروز یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم، مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی است و برای مردم در اولویت نخست قرار دارد و منتخبان مردم نیز در مجلس این موارد را با جدیت بیشتری دنبال خواهند کرد.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد همچنین یادآور شد: امنیت نیز به عنوان یک موضوع زیربنایی مورد نیاز هر جامعه‌ای است و اگر امنیت وجود نداشته باشد، پیشرفت، اقتصاد، معیشت و استقلال کشور مختل می‌شود به همین دلیل موضوع امنیت یکی از اولویت‌های کاندیداهای اتئلاف اصولگرایان استان یزد است.
فاطمی در مورد پیشرفت نیز به موفقیت‌های ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف علمی، پزشکی، دانش هسته‌ای و ... اشاره کرد و افزود: پیشرفت خواسته همه مردم است زیرا با پیشرفت می‌توانیم کشور را در سطح بین‌المللی مطرح کنیم بنابراین این موضوع نیز مورد توجه جدی جریان اصولگرایی است و در صورت جلب اعتماد عمومی مردم برای راه‌یابی به مجلس، کاندیداهای این اتئلاف همه تلاش خود را برای پیشرفت کشور به کار خواهند گرفت.
وی همچنین با اشاره به اینکه نگاه ائتلاف اصولگرایان، نگاهی به همه طیف‌ها و سلیقه‌ها است، بیان کرد: کاندیداهای حاضر در فهرست ائتلاف اصولگرایان استان یزد، افرادی با سابقه در تصمیم‌گیری‌های کلان و مدیریت، با تجربه، دارای سوابق درخشان در دوران جهاد و دفاع مقدس و در مجموع دارای دانایی و توانایی هستند.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد بیان کرد: رعایت اخلاق‌مداری، قانون‌محوری، متانت، خدمتگزاری، سلامت اقتصادی، عدالت‌محوری و شفافیت نیز از مواردی است که مدنظر کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان استان یزد است.
وی عنوان کرد: این افراد در طول دوران فعالیت خود در پست‌های حساس، از پاک‌دست‌ترین و صادق‌ترین افراد بوده‌اند و امتحان خود را در عرصه‌های مختلف و در شرایط بحرانی پس داده‌اند و می‌توانند برای استان و کشور به عنوان عناصر انقلابی، منشأ اثر باشند.
فاطمی تصریح کرد: اولویت نخست همه ما، فراهم آوردن شرایط برای حضور حداکثری مردم در انتخابات و نقش‌ برآب کردن توطئه‌های دشمنان در این زمینه است و پس از آن برای آگاهی بخشی به مردم برای انتخابی اصلح و تشکیل مجلسی مقتدر تلاش می‌کنیم.
استان یزد دارای چهار حوزه انتخابیه شامل یزد، تفت، مهریز و اردکان است که ائتلاف اصولگرایان به ترتیب محمدصالح جوکار، قاسم روانبخش، محمدرضا بابایی و سیداکبر حسینی‌نژاد را به عنوان کاندیداهای مورد حمایت خود در این حوزه‌ها معرفی کرده است.د

 
کد مطلب: 324109
مرجع : فارس