تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰
 
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

انقلاب اسلامی به مدل حاکمیت ولایت فقیه افتخار می‌کند

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی به مدل حاکمیت ولایت فقیه افتخار می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در جمع مردم شهر یاسوج در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهر، اظهار کرد: حاکمیت تنها از آن خدا است و سهمی از حاکمیت برای هیچ انسانی و موجودی نیست.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: انسانی حق ولایت دارد که متصل به خدا باشد و خداوند با ختم رسالت قصه هدایت انسان را پایان نداده است.
وی گفت: راه اوصیا و ائمه استمرار راه و رسالتی است که از دوران ولایت علی ابن ابیطالب (ع) تا دوران امام زمان(عج) این خط رسالت ادامه دارد.
ملک‌حسینی تصریح کرد: در دوران غیبت هستیم و در این دوره نیز مردم به حال خود رها نشده‌اند و نیاز است کسی مدیریت جامعه را به دست بگیرد و هر کسی نمی‌تواند ادعا کند که من سرپرست هستم.
وی با بیان اینکه مکتب شیعه برای تنگناها برنامه دارد و اکنون نیز رهاورد انقلاب مدیریت انسان دانای پاک است، گفت: انسان دانشمند، عادل، متفکر و فرهیخته که این فرهیختگی باید مبتنی بر دیدن باشد و چنین انسانی حق ولایت و سرپرستی دارد و هر مسئولیتی باید به او ختم شود.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: انقلاب اسلامی به این مدل از حاکمیت افتخار می‌کند و الگویی برای حکومت کارآمد در جهان امروزی است.
انتهای پیام/د

 
کد مطلب: 324110
مرجع : فارس