تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۵
 

بازیکنی که از استقلال رونده و از پرسپولیس مونده شد

Share/Save/Bookmark
او دیروز در ورزشگاه تختی با شعار استقلالی‌ها روبه‌رو شد، چون ابتدا گفت عاشق رنگ آبی است و بعد تلاش کرد به پرسپولیس برود ولی او حالا بین قرمزها هم محبوبیتی ندارد چراکه وقتی انتقالش به این تیم منتفی شد، علیه پرسپولیسی‌ها حرف زد و گفت: «باور کنید از من سوءاستفاده کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزی که مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس به استقلال رفت، از او پرسیدند نمی‌ترسی 60 هزار نفر به تو فحش بدهند؟
لبخندی زد و جواب داد: «زیاد فرق نمی‌کند. قبلاً 40 هزار نفر (استقلالی‌ها) در استادیوم به من فحش می‌دادند و حالا 60 هزار نفر. فرقش 20 هزار تاست.» مهدی هاشمی‌نسب با آن انتقال جنجالی، باب میل عده‌ای شده بود و دشمن عده‌ای دیگر ولی امروز بیرانوند، به خاطر اشتباهاتش در نیم‌فصل لیگ برتر، نمی‌تواند ادعا کند که یکی از رنگ‌های آبی یا قرمز را پشت خود دارد.
چون مردم من را دوست دارند از نام من در رسانه‌ها استفاده کردند تا قیمت گلر‌هایی که می‌خواستند جذب کنند را پایین بیاورند. با حواشی‌ای که درست کردند رابطه من با کادر فنی و آقای منصوریان را به‌هم زدند؛ همچنین رابطه من با مدیریت باشگاه یعنی آقای قنبرزاده که در حق من پدری کرده را به‌هم زدند.» این حرف‌ها باعث شد تا جوی در بین قرمزها هم علیه بیرانوند به وجود بیاید تا او به خاطر تصمیمات غلط و بی‌تجربگی‌‌اش از پرسپولیس رانده باشد و از استقلال مانده.
د
کد مطلب: 324190
مرجع : افکارنیوز