تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴
 
صبح امروز صورت گرفت

آغاز بیست و هفتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان

Share/Save/Bookmark
 
بیست و هفتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی با حضور رئیس مجمع علمی لبنان در سالن نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت زاهدان آغاز به کار کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: دبیر برگزاری همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی صبح امروز در آیین افتتاحیه بیست و هفتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی اظهار داشت: از مجموع 227 مقاله علمی تحقیقی ارسال شده از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش، تعداد 45 مقاله پذیرفته شده است.
حجت‌الاسلام احمد راهداری افزود: تضارب آرا، پیشگیری از افکار و تفکراتی که استکبار قصد ترویج آن را دارد و آگاهی و ارتقای بصیرت جامعه از مهم‌ترین آثار و برکات این همایش است.
وی گفت: این همایش در قالب سه کمیسیون فقهی کلامی، اجتماعی و بانوان از امروز آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت که در کمیسیون فقهی کلامی تقابل جریان‌های تکفیری با اسلام و دیدگاه علمای فرقین، در کمیسیون اجتماعی همزیستی و روابط اجتماعی در اسلام و در کمیسیون بانوان سبک زندگی و تحکیم نهاد خانواده بررسی می‌شود.
راهداری تصریح کرد: مقالات ارائه شده در این همایش به صورت کتاب منتشر شده و در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار می‌گیرد تا همه از نتایج مثبت این همایش بهره‌مند شوند.
گفتنی است، این همایش از امروز 27 بهمن ماه آغاز شده و تا 29 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
د
کد مطلب: 324259
مرجع : فارس