تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰
 

طاهری و قاسمی هم فینالیست شدند

Share/Save/Bookmark
روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز(چهارشنبه)در بانکوک تایلند آغاز شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حاضر در محل رقابت ها در حالی مسابقات 5 وزن نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز(28 بهمن ماه)در بانکوک تایلند آغاز شد که نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است.

 در وزن 66 کیلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل چوئئ از کره جنوبی صفر بر سه باخت تا در صورت حضور حریفش در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری در دور نخست رابع خلیل از فلسطین را با نتیجه هشت بر صفر شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه دو بر صفر جون جی نا از چین را مغلوب کرد. وی در مرحله نیمه نهایی با شکست 6 بر 3 مقابل دوژان کارتی کوف از قزاقستان از رسیدن به فینال بازماند.

در وزن 80 کیلوگرم رامین طاهری در مسابقه   یویا می تا از ژاپن را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد.وی در دور دوم آشیت دل محمداف از قزاقستان 3 بر 3از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید.طاهری در این مرحله با شکست 8 بر صفر مقابل حریف ویتنامی به فینال رسید.

در وزن 98 کیلوگرم مهدی علیاری در   اول ارسلان ساپار ممداف از ترکمنستان را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد.، وی در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 محمد ابراهیم عبدالفتاح کشتی گیر مصری الاصل تیم بحرین را مغلوب کرد.علیاری در مرحله نیمه نهایی با شکست سنگ جون کیم از کره جنوبی به فینال رسید.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کاظم بایف از قزاقستان را 6 بر صفر از پیش رو برداشت و به دور بعد رسید.وی در مرحله نیمه نهایی با شکست 3 بر صفر عبداله یف ازبکستان به فینال رسید.
د
کد مطلب: 324441
مرجع : باشگاه خبرنگاران