تاریخ انتشار : شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۲
 

زنگنه:‌ مشکلات با توافق‌ هسته‌ای حل نمی‌شود

Share/Save/Bookmark
وزیر نفت با بیان اینکه اینطور نیست با کار و تلاش زیاد، پیگیری و بسیج مردم مشکلات رفع شود، گفت: اینطور نیست به طور اتوماتیک با یک توافق همه مشکلات حل شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:بیژن زنگنه وزیر نفت در پاسخ به این سؤال که با توجه به اجرایی شدن برجام تا چه زمانی مردم باید منتظر حل شدن دستاوردهای برجام و حل مشکلاتی چون رکود، بیکاری، اشتغال و تورم باشند؟ اظهارداشت: مشکلات یک شب ایجاد نشده بلکه در طول زمان ایجاد شده و در طول زمان رفع می‌شود و با کار و تلاش زیاد، پیگیری و بسیج مردم باید مشکلات را رفع شود.

وی ادامه داد: اینطور نیست که به طور اتوماتیک با یک توافق همه مشکلات حل شود، بلکه زمان می‌برد چرا که توطئه‌هایی در منطقه علیه ما وجود دارد و هنوز هم می‌بینیم که دارند توطئه می‌کنند، بنابراین باید مجموعه عوامل را دید و تلاش کرد و بسیار به آینده امیدوار بود.

زنگنه خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم همه برای ساختن آینده بسیار بهتری بسیج باشیم، کار کنیم و تلاش کنیم تا بتوانیم آینده بهتری را برای مردم و جوانان خود رقم بزنیم.

این اظهارات زنگنه در حالی است که حسن روحانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی خود در 27 مهرماه اعلام کرده بود: اجرایی شدن برجام تحریم‌ها برداشته می‌شود و فضای جدیدی پیش روی ملت ایران قرار می‌گیرد.

م

 
کد مطلب: 324741
مرجع : فارس