تاریخ انتشار : شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹
 
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

مبادا صندوق‌های رأی محل دفن دین شود

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه تلاش ما در راستای حفظ دین است مبادا صندوق‌های رأی محل دفن دین شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در نخستین نطق انتخاباتی خود در این شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: حضور در انتخابات و رأی دادن به کاندیداها هر کسی که باشد، رأی به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است.
وی افزود: مجلس مهم‌ترین محل تصمیم‌گیری و قانون‌گذاری است که اگر قانون‌گذاری صحیح و منطقی باشد جامعه از مشکلات خود خارج می‌شود.
کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی خصوصیات نمایندگان اصلح تصریح کرد: مقام معظم رهبری شاخصه‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تشریح و با این اقدام چراغ‌های هدایت و شناخت راه درست را روشن کردند.
ملک‌حسینی افزود: برای پیشرفت و توسعه جامعه راهی جز انتخاب نماینده اصلح وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نباید به کاندیداها توهین کرد، گفت: توهین به کاندیداها توهین به مردم و جامعه است و اگر به کاندیداها توهین شود این امر مصداق بارز توهین به شخصیت خودمان است.
ملک‌حسینی با بیان اینکه همه ما از خانواده انقلاب هستیم، بیان کرد: کاندیداها نیز نباید به همدیگر توهین کنند زیرا این عمل آنها توهین به شعور مردم است.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه همه تلاش ما در راستای حفظ دین است، گفت: صندوق‌های رأی ناموس سیاسی مردم است مبادا این صندوق‌ها محل دفن دین ما شود.د
کد مطلب: 324751
مرجع : فارس