تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۶
 
معاون سیاسی استاندار البرز:

اجازه رفتارهای خارج از چارچوب قانونی به هیچ کاندیدا و گروهی داده نخواهد شد

Share/Save/Bookmark
 
معاون سیاسی استاندار البرز گفت: به طور قطع اجازه رفتارهای خارج از چارچوب قانونی از سوی هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات و دستگاه‌های مرتبط به هیچ کاندیدا و گروهی داده نخواهد شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الله ملاصالحی در کرج اظهار داشت: ایران اسلامی در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز است و هر کسی که دل در گرو اسلام و انقلاب و سربلندی ایران اسلامی دارد، احساس وظیفه کرده و باید در صحنه حضور داشته باشد.
وی افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای به طور قطع در آینده ایران نقش تعیین کننده‌ای داشته و به هر میزان که مشارکت در انتخابات بالاتر باشد، به همان اندازه نیز اقتدار و قدرت مردم و دولت و به طور کلی ایران اسلامی افزایش می‌ِیابد.
این مسئول با اشاره به رهنمودهای مقام عظمای ولایت مبنی بر ضرورت حضور همه تفکرات و سلیقه‌ها در پای صندوق‌های رای گفت: ایران متعلق به یک گروه و یک جناح نیست و آنچه موجب تقویت اقتدار نظام می‌شود، حضور گسترده مردم در صحنه است.
ملاصالحی بیان داشت: بنابراین تمام کسانی که به دنبال سربلندی و عزت ایران هستند، باید آگاهانه در انتخابات شرکت کرده و به کاندیدای اصلح رای دهند.
وی در خصوص شرایط استان البرز پیش از برگزاری انتخابات گفت: خوشبختانه با تمهیدات انجام شده، تمام مقدمات برای برگزاری انتخاباتی سالم، حداکثری، پرشور و قانونمند در این استان فراهم است.
معاون سیاسی استاندار البرز تصریح کرد: اولویت اصلی دولت و مدیریت ارشد استان البرز این است که انتخابات به طور کامل در چارچوب قانون برگزار شود و تا این لحظه روال قانونی در این استان انجام شده است.
ملاصالحی گفت: به طور قطع اجازه رفتارهای خارج از چارچوب قانونی از سوی هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات و دستگاه‌های مرتبط به هیچ کاندیدا و گروهی داده نخواهد شد و مردم نیز از ما انتظار دارند که به طور کامل قانون را اجرا کنیم.
وی تاکید کرد: خوشبختانه مردم ولایی و مومن استان البرز آگاه و با بصیرت هستند و در روز هفتم اسفند با حضوری حماسی در انتخابات، حماسه 22 بهمن را تکمیل کرده و بار دیگر ولایت‌مداری و ایران‌دوستی خود را به جهانیان ثابت خواهند کرد.


د
کد مطلب: 324876
مرجع : فارس