تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۳
 

برنامه‌ویژه راهیان‌نور برای‌شهدای‌مدافع‌حرم

Share/Save/Bookmark
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: برنامه ویژه‌ای در حوزه مدافعان حرم در سفرهای راهیان نور برگزار خواهد شد تا مردم با سیره این شهدایی که مظلومانه در دفاع از حریم اهل بیت(ع) به شهادت رسده‌اند، آشنایی بیشتری پیدا کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار سرتیپ دوم نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اشاره به توجه هرچه بیشتر به موضوع شهدای مدافع حرم در گفتگو با تسنیم، گفت: برنامه ویژه‌ای در حوزه مدافعان حرم در سفرهای راهیان نور برگزار خواهد شد تا مردم با سیره این شهدایی که مظلومانه در دفاع از حریم اهل بیت(ع) به شهادت رسده‌اند، آشنایی بیشتری پیدا کنند.

وی افزود: این شهدا مظلوم هستند زیرا ما در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) در سوریه به نسبت هشت سال دفاع مقدس تعداد خیلی کمتری شهید تقدیم کرده‌ایم ولی خوشبختانه با روحیه خوب و مقاومی که از خانواده این شهدا، همسران و فرزندان آنان می‌بینیم، لازم است جدیت بیشتری برای شناساندن این شهدا در فعالیت‌های مختلف داشته باشیم.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در ادامه تصریح کرد: به خاطر اهمیت این مسئله قطعا در اردوهای راهیان نور جنوب کشور برنامه‌های ویژه فرهنگی در رابطه با شهدای مدافع حرم در نظر گرفته خواهد شد.د

 
کد مطلب: 324901
مرجع : جهان