تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۱
 
در نامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران مطرح شد؛

درخواست از آیات موحدی و امامی‌کاشانی برای خروج از لیست مورد حمایت بی‌بی‌سی

Share/Save/Bookmark
درخواست از آیات موحدی و امامی‌کاشانی برای خروج از لیست مورد حمایت بی‌بی‌سی
 
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به آیات موحدی‌کرمانی و امامی کاشانی کاندیداهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خواستند تا از لیست مورد حمایت بی‌بی‌سی حارج شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب  به آیات موحدی‌کرمانی و امامی کاشانی کاندیداهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خواستند تا از لیست مورد حمایت بی‌بی‌سی خارج شوند.
در ابتدای این نامه آمده است: مجلس خبرگان به عنوان مرکز اجتماع نخبگان مصلح و مدبر ملت جهت حفظ رکن اولیه نظام مقدس جمهوری اسلامی  که همانا ولایت فقیه می باشد، از جایگاه ویژه ای در ساختار حکومتی ایران اسلامی برخوردار است.
در ادامه تاکید شد: ورود افراد نالایق به این مجلس باعث کند شدن حرکت نظام به سمت آرمان های مترقی و انقلابی آن می شود.در انتخابات پیش رو با توجه به شرایط پیش آمده اهمیت فهرست های ائتلافی بالا رفته است. لذا حضور افراد در فهرست ها و نوع ترکیب افراد در آن بسیار حائز اهمیت است.در شرایط پیش رو ممکن است افرادی که شایستگی حضور در مجلس خبرگان را ندارند با استفاده از حضور افراد مورد اعتماد مردم و نخبگان در فهرست گروه های مختلف سیاسی رای مردم را به خویش جلب کنند و علیرغم عدم شایستگی به صندلی مقدس مجلس خبرگان تکیه زنند.
در قسمت دیگری آمده است: در چند روز اخیر فهرستی منتشر شده که نام حضرتعالی در کنار نام هایی به چشم میخورد که در سال های اخیر از آرمان های انقلابی عبور کرده اند و حضور آنها در مجلس خبرگان با توجه با عدم اعتقاد به اندیشه انقلابی ، استکبار ستیز و عدالتخواه نظام مقدس جمهوری اسلامی مستوجب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری به نظام خواهد شد. لذا انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران به نمایندگی دانشجویان مومن و انقلابی حاضر در دانشگاه یاد آوری نکاتی پیرامون این مسئله به حضرتعالی را برخود ضروری می داند.
در ادامه تاکید شد: مجلس خبرگان حافظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و استکبار ستیزی از آرمان ها و ارکان اولیه اندیشه تشکیل نظام است.شما در فهرستی قرار گرفته اید که رسانه رسمی استعمار پیر ،انگلیس دشمن دیرینه ایران و اسلام از آن حمایت کرده است.حمایت دشمن از یک جریان یعنی اینکه فعالیت آن جریان در داخل به نفع دشمنان خارجی ایران اسلامی است.بر اساس منویات مقام معظم رهبری اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک بکنید.حال مردم نام شما را روی در و دیوار شهر در فهرستی می‌خوانند که دشمن از آن حمایت می کند اما هنوز موضع شما برای ادامه حضور در این فهرست مبهم و نامعلوم است.
در این نامه تصریح شد: آیا شما که در صف اول سپاه یاران ولی خود هستید باید آخرین نفری باشید که به دستورات صریح مقام رهبری عمل میکند؟ در بین نامزدان انتخابات مجلس خبرگان نام هایی به چشم میخورد که در عمل ثابت کرده اند هیچ پایبندی به اصل استکبار ستیزی ندارند.حال حضور شما در فهرست مزبور در کنار نام هایی که در چند سال اخیر ساز رابطه با استکبار جهانی را کوک کرده‌اند جای بسی تعجب دارد.شما که با خطبه های آتشین خود علیه استکبار جهانی در تریبون نماز جمعه تاثیر بسزایی در اشاعه فرهنگ استکبار ستیزی داشته اید چگونه در فهرستی قرار گرفتید که مردم آن را به سازش کاری شناخته اند.
این تشکل دانشجویی ادامه داد: همچنین فهرستی که نام شما از آن به اذهان عمومی مردم مخابره شد فهرستی است که هیچ نشانی از کوخ نشینی که همانا انتظار امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری از وکلای مردم است در آن دیده نمی شود و شما در کنار کسانی قرار گرفتید که معتقدند عده ای باید زیر چرخ دنده های توسعه له شوند. سوال اینجاست ،انقلابی که بدست مستضعفین پیروز شد چرا باید  آنها را به بهانه توسعه به حاشیه براند  و زمام امور مملکتی را بدست کاخ نشینان مرفه بدهد.از  شما که مرجع اشاعه فرهنگ عدالتخواهی در بین مردم هستید انتظار می‌رود با کسانی که هیچ توجهی به نقش مستضعفین در انقلاب اسلامی ندارند  مرز بندی شفافی داشته باشید.
در ادامه تصریح شد: در سالهای اخیر فتنه و حامیان آن به خط قرمز مردم انقلابی ایران در انتخاب افراد برای تصدی پست ها ی سیاسی بالادستی تبدیل شده است.در فهرستی که نام جنابتان در آن به چشم می خورد کسانی حضور پر رنگ دارند که در روزهای فتنه نه تنها در کنار رهبری نبودند بلکه در مقابل ایشان و در حمایت از فتنه گران ایستادند و رهبر انقلاب را در این بحران تنها گذاشتند.
در قسمت دیگری از این نامه آمده است: شایسته نیست که جنابعالی به عنوان امام جمعه تهران در کنار کسی وارد انتخابات شوید که در کوران فتنه نامه بدون سلام و والسلام برای رهبری نوشت. خالی کردن پشت ولی جرمی نیست که بشود با توجیهات مصلحت اندیشانه از آن چشم پوشی کرد.
در پایان تاکید شد: کسانی که سابقه تنها گذاشتن رهبری در شرایط سخت را دارند چرا باید با استفاده از نام شما وارد مجلس خبرگان شوند؟چه تضمینی وجود دارد که آنهایی که یک روز پش ولی را خالی کردند با به دست آوردن قدرت درپی خنجر زدن از پشت به ایشان نباشند؟

م
 
کد مطلب: 324963
مرجع : فارس