تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۵
 
الهیان در همایش بزرگ بانوان ائتلاف بزرگ اصولگرایان:

تلاش برنامه‌ریزی‌شده دشمنان برای ورود عناصر غرب‌گرا به مجلس

Share/Save/Bookmark
تلاش برنامه‌ریزی‌شده دشمنان برای ورود عناصر غرب‌گرا به مجلس
 
کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان نظام برای جایگاه بلند مجلس برنامه دارند و تلاش می‌کنند که با برنامه‌ریزی برای ورود عناصر غرب‌گرا به مجلس جای پا پیدا کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: زهره الهیان کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در مجلس دهم در همایش بزرگ بانوان ائتلاف بزرگ اصولگرایان که عصر امروز در مسجد جامع بقیةالله(عج) برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات گفت: امروز نوبت ماست که با حضور گسترده در عرصه سیاسی و اجتماعی این پیام را به محضر رهبری برسانیم که ما گوش به فرمان هستیم تا یک نه بزرگ به دشمنان بگوییم؛ دشمنانی که امروز با برنامه‌ریزی از قبل تعیین شده، تلاش دارند از برخی طیف‌ها حمایت کنند، چرا که امید دارند آنها بتوانند اهداف آنها را در مجلس آینده دنبال کنند.
وی ادامه داد: حضور شما در این همایش بزرگ این پیام را دارد که اگر امروز بی‌بی‌سی تلاش می‌کند تا یک طیف خاصی به مجلس شورای اسلامی راه یابند، پاسخ ملت به آنها یک نه بزرگ است و ملت بزرگ با بصیرت خود جلوی توطئه‌افکنی‌ها را خواهند گرفت.
کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس تأکید کرد: خط نفوذی که مقام معظم رهبری بارها بر آن تأکید داشتند، امروز در انتخابات مجلس احساس می‌کنیم و می‌بینیم که دشمنان نظام برای جایگاه بلند مجلسی که برگرفته از رأی ملت است، برنامه دارند و تلاش می‌کنند با برنامه‌ریزی برای ورود عناصر غرب‌گرا به مجلس جای پا پیدا کنند.
الهیان خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره در شرایط حساس توانسته این پیام را به استکبار جهانی بدهد که اجازه نمی‌دهد که دستاورد خون شهدا از دست برود و تفکر امام به تاریخ بپیوندد بلکه تفکر امام و رهبری پویا، زنده و جاری و ساری در قلب مردم است.
وی گفت:‌ ما خواهیم توانست که در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم، مشارکتی که ناامیدکننده دشمنان است و ارمغان آن امنیت، آرامش و دفع توطئه‌ها علیه ایران اسلامی است.
الهیان در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: در جامعه ایرانی اسلامی و با توجه به تفکر امام خمینی زن محور خانواده و خانواده محور جامعه ایرانی اسلامی است.
وی با بیان "باید برنامه‌ریزی خود را بر محور خانواده متمرکز کنیم" اظهار داشت: اگر بنیان خانواده در ایران تقویت شود، به‌طور یقین از آفات و آسیب‌های اجتماعی که گریبان‌گیر زنان و دختران کشورمان شده است، می‌توانیم جلوگیری کنیم.
کاندیدای ائتلاف اصولگران مجلس دهم با یادآوری اینکه طبق تفکر امام زن ابزاری برای مقاصد سیاسی نیست، خاطرنشان کرد: زن در جامعه انسان‌ساز است و اگر قرار باشد کرامت خود را در جامعه حفظ کند باید موضوع خانواده و زنان در اولویت درجه یک کشور به‌ویژه مجلس قرار بگیرد.
الهیان با ابراز "در قانون‌گذاری باید به حوزه زنان توجه کنیم" تصریح کرد: در هر قانون باید موضوع زنان و خانواده مورد توجه قرار بگیرد و خانواده محور قانون باشد و این نگاه در نمایندگان آقا نیز باید تسرّی پیدا کند.
وی با اظهار "آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی غربی دو چالش اساسی است که با آن روبه‌رو هستیم" یادآور شد: روی این دو چالش کار علمی صورت گرفته است و ما در زمینه آسیب‌های اجتماعی با موضوع زنان خیابانی و اعتیاد زنان روبه‌رو هستیم که در مجلس باید روی آن کار شود.
کاندیدای ائتلاف اصولگرایان مجلس دهم با تذکر نسبت به اینکه متأسفانه در مرکز امور زنان خانواده نهاد ریاست جمهوری تفکر فمینیستی دنبال می‌شود، تصریح کرد: یکی از دلایلی که قانون مرخصی زنان در مجلس تصویب می‌شود اما اجرا نمی‌شود به این دلیل است.
الهیان ادامه داد: دولت باید به‌جای توجه به موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها باید به دو چالش آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی غربی توجه کند.
وی با بیان اینکه سامان‌دادن فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های جدی است که باید روی آن کار شود، خاطرنشان کرد: عدم توجه به این حوزه موجب فروپاشی بنیان و تحکیم خانواده و طلاق‌های گسترده در جامعه می‌شود که باید به آن توجه کنیم.
 
کد مطلب: 324967
مرجع : تسنیم