تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۴
 

اقدامات ویژه کنترلی در مرزها تاپایان انتخابات

Share/Save/Bookmark
فرمانده مرزبانی ناجا از آغاز به کار قرارگاه «مقداد» در مرزبانی به منظور اقدامات ویژه کنترلی در مرزها تا پایان انتخابات خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ما به هویت اصلی خویش رسیدند و انقلاب اسلامی به ملت ما فرصت تصمیم گیری داد.
 
وی با اشاره به برگزاری خوب انتخابات از ابتدای انقلاب تا کنون افزود: دشمنان ما به دنبال آسیب رساندن به انتخابات و حتی جلوگیری از برگزاری آنها بودند که به لطف الهی، تدبیر مقام معظم رهبری، آمادگی و هوشیاری سازمان های اجتماعی و امنیتی از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.
 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مرزبانی نیز به عنوان یکی از رده‌های تأثیرگذار در بحث امنیت و پیشگیری از ورود ناامنی به کشور، چندین ماه قبل از انتخابات با افزایش اقدامات کنترلی، اشراف و جلوگیری از ورود هرگونه نا امنی به کشور را در دستور کار خود قرار می دهد.
 
سردار رضایی همچنین بیان داشت: در ایام انتخابات، کنترل مرزها با راه اندازی قرارگاه ویژه ای در ستاد مرزبانی و حضور کارشناسان در مناطق مرزی افزایش می یابد و به همین منظور قرارگاه مقداد برای رصد لحظه به لحظه مرزها تا پایان انتخابات در مرکز فرماندهی و کنترل مرزبانی از اول اسفند ماه آغاز به کار کرد.
 
فرمانده مرزبانی ناجا اظهار امیدواری کرد: با اقدامات کنترلی صورت گرفته همانند دوره‌های قبل شاهد برگزاری با شکوه انتخابات و حضور میلیونی مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

م
 
کد مطلب: 324977
مرجع : پایگاه خبری پلیس