تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۳
 
سردار جزایری:

سکوت وزارت خارجه در برابر دخالت انگلیسی‌ها در امور داخلی ایران شبهه‌آور است

Share/Save/Bookmark
سکوت وزارت خارجه در برابر دخالت انگلیسی‌ها در امور داخلی ایران شبهه‌آور است
 
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به انتظارات ملی از ضرورت قاطعیت دستگاه دیپلماسی کشور در قبال دخالت بیگانگان، گفت: سکوت وزارت خارجه در برابر دخالت انگلیسی‌ها در امور داخلی کشورمان شبهه‌آور است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگویی پیرامون اقدام مداخله جویانه و طمع‌ورزانه انگلیسی‌ها درباره انتخابات ایران اظهار داشت: انگلیسی‌ها مدت‌ها به بهانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، در امور داخلی ایران مداخله می‌کنند و متأسفانه دستگاه دیپلماسی کشور با آن برخورد نمی‌کند، این موضوع در حالی است که سایر کشورها با دخالت‌های کمتر از این با شدت برخورد می‌شود.
سردار جزایری با اشاره به اشتیاق دولت انگلیس برای گسترش روابط و مناسبات دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پیش شرط هر گونه رابطه با انگلیسی‌ها باید قطع دخالت‌های شرم‌آور این کشور در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران باشد.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دخالت آشکار بی‌بی‌سی در مسائل داخلی ایران بایستی با پاسخ قاطع و درخور مواجه شود، گفت: رسانه دولتی انگلیس به طور آشکار در امور داخلی ما دخالت می‌کند و وزارت خارجه باید با دولت انگلستان و سفارت این کشور در ایران قاطعانه برخورد متناسب داشته باشد و بیش از این اجازه فتنه‌گری به انگلیسی‌های شیطان صفت ندهد.
سردار جزایری با تأکید بر اینکه سکوت وزارت خارجه برابر انگلیسی‌ها شبهه‌آور است، تصریح کرد: مردم ایران در انتظار اقدام دولت در این زمینه و بستن صدای شیطان هستند و هیچگاه حقایق تلخ تاریخی از جمله خیانت‌ها و خباثت‌های لندن در دوره سیاه پهلوی و قبل از آن را علیه ایران عزیز از یاد نخواهند برد.

م
 
کد مطلب: 325039
مرجع : فارس