تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۱
 

لاریجانی: به آقای موحدی گفتم، به هرکسی رسیدید، همراهی می‌کنم

Share/Save/Bookmark
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در تهران ما هیچ لیستی ارائه نکردیم و در قم نیز جامعه مدرسین لیستی ارائه کرد و من درخواستی برای قرار داشتن در این لیست نداشتم بلکه گروه‌ها خودشان بررسی می‌کنند و نام‌ها را در لیست قرار می‌دهند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی لاریجانی که صبح امروز در دیدار با مدیران مسئول رسانه‌های قم و سرپرستان خبرگزاری‌های فعال استان قم سخن می‌گفت، ضمن تأکید بر اینکه همواره در خط اصولگرایی حرکت کرده است، اظهار داشت: اصولگرایان در کشور ذیل محور جامعتین افراد را جمع کرده‌اند، آیت‌الله موحد‌ی‌کرمانی با من تماس گرفت و من گفتم شما به هر کسی رسیدید، من همراهی می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در تهران ما هیچ لیستی ارائه نکردیم و در قم نیز جامعه مدرسین لیستی ارائه کرد و من درخواستی برای قرار داشتن در این لیست نداشتم بلکه گروه‌ها خودشان بررسی می‌کنند و نام‌ها را در لیست قرار می‌دهند، گروه‌های دیگر هم نیاز به تأیید من نداشتند، اما خودشان من را در لیست قرار ندادند.

وی تصریح کرد: البته من از کسی دلخوری ندارم و اگر میزان برای اصولگرایی جامعه مدرسین بود، جامعه مدرسین من را در لیست قرار دادند.

رئیس قوه مقننه به برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی اشاره کرد و گفت: در جریان راهپیمایی 22 بهمن جزوه‌ای علیه من پخش کردند که حاوی دروغ و توهین فراوانی بود، ما هیچ شکایتی از کسی نکردیم البته اگر شکایت می‌کردیم، تکلیف مشخص بود چراکه چند سال پیش در همین قم به‌وسیله پرتاب اشیاء با ما مذاکره‌ای انجام دادند، که جریان آن مشخص است.

د
کد مطلب: 325055
مرجع : تسنیم