نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷

طراحی سناریوی جدید نجات آب با ژاپنی‌ها

مشاور وزیر نیرو از بررسی وضعیت ۴ دشت آبی در استان‌های کرمان، فارس، همدان و خراسان رضوی از سوی کارشناسان ژاپنی خبر داد و گفت: پروژه نجات دشت‌ها ۳ ساله پیش‌بینی شده است.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۳

بازداشت برخی عوامل توزیع میوه قاچاق

رئیس اتحادیه باغداران اعلام کرد: برخی از عاملان توزیع میوه‌های قاچاق در میدان مرکزی تهران دستگیر شدند و میوه‌های ممنوعه آنان هم ضبط شد.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰

احتمال توقف عرضه کارتی بنزین از نوروز

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تشریح برنامه‌های تامین بنزین نوروزی مردم، گفت: فعلا برنامه‌ای برای توقف عرضه کارتی بنزین به ویژه برای سال جدید و نوروز نداریم.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۹

توان ژورنالسیم در تحول علمی کشور

حقیقت این است که علم و تکنولوژی منحصر به جغرافیا نیستند و ماهیتی جهانی دارند اما از آنجایی که قدرت علمی منجر به قدرت سیاسی و اقتدار کشورها می‌شوند طبیعی است که هر کشوری خودش را توانمند نشان دهد.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۶

اعلام افزایش احتمالی مزد کارگران

با اعلام نرخ تورم بهمن ماه به میزان ۱۱.۸ درصد که ملاک اصلی شورای عالی کار در تعیین میزان افزایش حداقل مزد سال آینده است، رشد پایه حقوق‌ها در سال ۹۵ رقمی بین ۸۴ تا ۱۰۷ هزار تومان خواهد بود.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۰

خطای محاسباتی در فهم جبهه حق

خداوند متعال در قرآن کریم خسران آلودترین افراد را کسانی معرفی می نماید که در مسیر اشتباه اند اما گمان می کنند که در مسیر حق هستند.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۲

اعتراف متهم سایبری به هک ۲۰۰ حساب

متهم سایبری که با پهن کردن طعمه به نام بازی «کلش آف کلنز» اقدام به ۲۰۰ مورد هک حساب کاربری ایمیل کرده بود توسط پلیس فتای خراسان جنوبی شناسایی و در محل سکونت خود دستگیر شد.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۵

مجوزی که تهدید بالقوه یوتیوب ایرانیست

مجوزهای جدید پخش ویدئو برحسب تقاضا (VOD) که قرار است توسط وزارتخانه‌ ارشاد و ارتباطات ارائه شود، می‌تواند خطری بالقوه برای بازیگران قدیمی عرصه تلویزیون اینترنتی باشد.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۳

حراج‌آثار ملی به حراج فرهنگ‌ملی تبدیل‌نشود

مدیر «حراج ملی» ضمن پاسخ دادن به حاشیه‌های به‌وجود آمده درباره برگزاری دومین دوره‌ی این رویداد، اعلام کرد که حراج ملی درصدد است تکنولوژی تشخیص سن و دوره زمانی آثار هنری را برای تأیید اصالت آن‌ها به ایران وارد کند.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۱

واردات تکنولوژی باید جای واردات‌کالا را بگیرد

مدیر عامل اتحادیه تاکسی بار کشور با اشاره به اینکه واردات جای تکنولوژی را در کشور گرفته است گفت:برای اینکه بنگاه‌ها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند حداکثر سود تسهیلات باید ۶ یا ۸درصد باشد. پرداخت تسهیلات کم بهره یکی از راه‌های نجات کشور است.

 
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰

ممنوع‌ها و اصلاحات سیاست‌های جمعیتی

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت با اشاره به ممنوع‌ها و اصلاحات سیاست‌های جمعیتی ایران به همراه ۱۰ پاسخ جمعیتی گفت: پس از ابلاغ سیاست‌های جمعیتی از سوی رهبر معظم انقلاب در روش‌های ارائه خدمات باروری بازنگری صورت گرفته است.

 
متن کامل منشور روحانيت/تعیین استراتژى نظام جمهورى اسلامى ایران / رسالت حوزه‏هاى علمیه
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۶

متن کامل منشور روحانيت/تعیین استراتژى نظام جمهورى اسلامى ایران / رسالت حوزه‏هاى علمیه

در هر نهضت و انقلاب الهى و مردمى، علماى اسلام اولین کسانى بوده‏اند که بر تارک جبین شان خون و شهادت نقش بسته است. کدام انقلاب مردمى ـ اسلامى را سراغ کنیم که در آن حوزه و روحانیت پیش کسوت شهادت نبوده‏اند و بر بالاى دار نرفته‏اند و اجساد مطهرشان بر سنگفرشهاى حوادث خونین به شهادت نایستاده است؟

 
حضرت زهرا(س) واسطه اتصال کائنات به نبوت و ولایت
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳

حضرت زهرا(س) واسطه اتصال کائنات به نبوت و ولایت

نور پیامبر در حضرت فاطمه تجلی پیداکرده است. حضرت فاطمه(س) عالم را به مدار خودش برگرداند و حجابی که بین امام و امت بود را برداشت.

 
ماجرای همکاری فرهنگی رهبرمعظم انقلاب و داریوش ارجمند
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۰

ماجرای همکاری فرهنگی رهبرمعظم انقلاب و داریوش ارجمند

نشست کتابخوان ویژه هنرمندان پیشکسوت صبح امروز در هتل انقلاب پذیرای جمع کثیری از هنرمندان نویسنده بود که آثارشان را معرفی کردند.

 
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲

اعتراض داریوش ارجمند به وزیر ارشاد

داریوش ارجمند با گلایه از ترک سالن توسط علی جنتی گفت: آقای وزیر ارشاد چشم دیدن ما را ندارد، رفت، مهم هم نیست. امروز خوشحال بودیم وزیر ارشاد می‌آید ولی می‌رود! اگر ما نباشیم ایشان کسی نیست.

 
هر خانواده آمریکایی 4 انجیل، هر 40 ایرانی یک قرآن
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۳

هر خانواده آمریکایی 4 انجیل، هر 40 ایرانی یک قرآن

هر خانواده آمریکایی 4 انجیل دارد اما سالانه برای هر 40 ایرانی تنها یک قرآن به چاپ می‌رسد؛ علاوه بر این بر اساس آمار انجیل به بیش از 2500 زبان دنیا و قرآن تنها به 112 زبان دنیا ترجمه شده است.

 
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۹

طرح آموزش یک میلیون شاغل کلید خورد

یک مقام مسئول در وزارت کار از طرح آموزش ایمنی به یک میلیون نیروی کار خبر داد و گفت: نرخ بازگشت سرمایه در حوزه ایمنی کار ۵ برابر است.

 
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲

مدیرعامل انتشارات سروش استعفا کرد

مهدی فضائلی طی نامه ای به رییس سازمان صدا و سیما از مدیرعاملی انتشارات سروش استعفا کرد.

 
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰

اولین نیروی نظامی ایران که علیه حکومت کودتا کرد

همین نیروی قزاق بود که در جریان وقایع مشروطیت تحت فرماندهی لیاخوف مجلس شورای‌ ملی دوره اول را به توپ بست. بانک استقراضی که در تأمین مالی نیروی قزاق نقش اصلی را عهده‌دار بود برای برقراری امنیت لازم مالی و جانی خود و کارمندانش عمدتا به همین نیرو متکی بود.

 
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۸

ساخت هتلی با زباله در جزیره هرمز!

یک مجموعه گروه گردشگری قصد دارد در جزیره هرمز با همکاری مردم این جزیره و جمع‌آوری زباله‌ها یک مرکز اقامتی بسازد.